فروش عمده عسل کنار ارگانیک با قیمت مناسب در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر با عسل کنار و خواص دارویی اش مقاله زیر را تقدیم شما عزیزان میکنیم.

فروش عسل کنار

خرید عسل کنار طبیعی

عسل کنار یکی از انواع عسل های طبیعی است. در بازار ایران عسل ها به دو دسته تقسیم میشوند: عسل طبیعی و عسل تغذیه ای. عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد توسط زنبور های عسل است. عسل تغذیه ای از دخالت انسان در تغذیه زنبور عسل تولید میشود. در تولید عسل تغذیه ای به جای شهد گلها به زنبور عسل شکر داده میشود.

عسل های طبیعی به دو دسته تک گل و چند گل تقسیم میشوند. عسل تک گل به عسلی گفته میشود که بیش از نود درصد شهد آن از یک نوع شهد تشکیل شده باشد. به عنوان مثال عسل کنار یک عسل تک گل است. شهد غالب عسل کنار شهد گیاه کنار میباشد. به عسل کنار عسل سدر نیز گفته میشود.

برای تولید عسل کنار زنبور عسل ابتدا با کمک خرطوم خود شهد گلهای کنار را مینوشد. این شهد از دل گلها به درون معده زنبور عسل وارد میشود. زنبور عسل دارای دو معده است.

در معده دوم زنبور عسل آنزیم هایی وجود دارند که شهد را به عسل تبدیل میکنند. بعد از تبدیل شهد به عسل زنبور آن را به درون خانه های شش ضلعی کندو تزریق میکند.

بعد از تخلیه عسل در خانه های کندو زنبور عسل روی آن را با موم تولید شده توسط غده های شکمی میپوشاند. پوشاندن عسل با موم باعث جلوگیری از ورود آلودگی به درون عسل میشود.

فروش عسل کنار

 

خواص عسل کنار

عسل کنار ب عسل جنسی معروف است. این عسل باعث تقویت قوای جنسی میشود.

عسل کنار دارای خاصیت آنتی بیوتیکی قوی است. مصرف عسل کنار باعث درمان انواع عفونت در بدن میشود.

عسل سدر دارای ضریب باکتری کشی بالا میباشد.

این عسل بیماری های مختلف را درمان میکند و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

عسل کنار به بهبود سریع زخم ها کمک میکند این عسل اثر ضد التهابی قوی دارد.درمان عفونت های سینوسی یکی دیگر از خواص عسل کنار است.

عسل کنار برای درمان مشکلات کبدی مفید است. این عسل زخم معده را درمان میکند. مصرف عسل کنار عفونت های تنفسی را درمان میکند.

این عسل برای درمان بیماری های ناشی از سوء تغذیه مفید است. درمان مشلکات بینایی یکی دیگر از خواص عسل کنار است.

عسل کنار مشکلات هاضمه و یبوست را برطرف میکند. مصرف عسل کنار باعث درمان سریع بعد از زایمان میشود.

مصرف عسل کنار عادت ماهانه را تسهیل میکند و سیستم ایمنی را تقویت میکند.

فروش عسل کنار

 

فروشگاه عسل طبیعی درجه یک

مرکز عسل یاس محل فروش انواع محصولات زنبور عسل است:

برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.