خانه / عسل یونجه / قیمت عسل یونجه طبیعی چقدر است

قیمت عسل یونجه طبیعی چقدر است

خرید اینترنتی عسل از عمده فعالیت های فروشگاه های می باشد. عسل یونجه یکی از عسل های تک گل می باشد که در بسیاری از فروشگاه ها و مراکز زنبورداری به فروش می رسد.

قیمت عسل یونجه

عسل یونجه

همانگونه که مستحضر هستید گیاه یونجه یکی از گیاهان علوفه ای می باشد.در طب قدیم به مصرف عسل یونجه توصیه های فراوانی شده است.در حال حاضر در طب های سنتی شاهد توصیه و مصرف عسل یونجه هستیم.این محصول دارای خواص بسیار متعددی می باشد که از قدیم الایام به آن توصیه شده است.عسل یونجه همانگونه که از نام آن پیداست، از شهد گیاه یونجه تهیه شده است.براشت شهد به کمک خرطوم زنبورعسل کارگر صورت میگیرد.

این شهد در معده ی دوم زنبور عسل که مخصوص عسل میباشد ذخیره میشود.سپس با آنزیم هایی که برای تشکیل نهایی عسل لازم است، ترکیب میشود.این ماده به به دورن خانه های شش ضلعی کندو تزریق میشود.زنبور ها در بالای این خانه ها شروع به بال زدن میکنند.ایم عمل برای تغلیظ عسل و خرج رطوبت اضافی از آن میشود.پزشکانی چون ابوعلی سینا و رازی در مورد عسل و فواید آن بسیار اشاره کرده اند.

قیمت عسل یونجه

فواید دارویی عسل یونجه

گیاه یونجه دارای خواص دارویی و تغذیه ای بسیاری است که به بررسی تعدای از آنها میپردازیم.این گیاه دارای منبع غنی از مواد مغذی بدن شامل انواع ویتامین، کلسیم، روی، فسفر، آهن و منیزویم است.

وجود اسبد فولیک و ویتامین ژ در یونجه باعث تقویت ایمنی میشود.مسلما عسل یونجه نیز خواص گیاه یونجه را به همراه خود دارد.علاوه بر آن خاصیت عسل طبیعی را نیز به خواص گیاه یونجه می افزاید.عسل یونجه منبع ویتامین D میباشد و به طور کلی درمان بیاری از بیماری ها در این عصاره طبیعت نهفته است.عسل یونجه مقوی اعصاب است و بیشترین میزان ویتامین های K و A را در خود دارد.این دو برای افرادی که مدام دچار خون دماغ میشوند موثر است.

این عسل آنتی اکسیدان و آنتی بیوتیک های طبیعی دارد و برای پیشیگیری از انواع سرطان مفید است.درمان پارکینسون، درمان زخم های التهابی سطحی بدن، درمان عفونت های بدن از دیگر خواص عسل یونجه طبیعی است.از این عسل برای درمان خشونت سینه و سرفه و گلو درد نیز استفاده میشود.به دلیل وجود مواد مغذی در عسل یونجه، میتوان از آن به عنوان ماسک طبیعی صورت نیز استفاده نمود.مصرف عسل یونجه برای افزلیش انرژی و قدرت جسمانی بیار مفید است.این عسل باعث عضله سازی و جلوگیری از لاغری و سوء تغذیه میشود.

قیمت عسل یونجه

تشخیص عسل طبیعی

خواص عسل و تاثیرات آن بر بدن بستگی به طبیعی بودن و خام بودن آن دارد.عسل حاوی ریز مغذی هایی است که با حرارت دیدن از بین میروند.در نتیجه عسلی که حرارت ببیند ارزش غذایی و دارویی چندانی نخواهد داشت.

برا بهبره بردن از تمام خواص یک عسل طبیعی باید عسل خام را تهیه فرمایید.علاوه بر آن، از مراکزی عسل را خریداری کنید که محصولات آنها با تعهد کامل تحت نظر آزمایشگاه های علمی و معتبر تولید و بسته بندی میشود.بهترین راه مطمئن برای تشخیص اصل بودن و طبیعی بودن عسل، آزمایشهای تخصصی بر روی آن در آزمایشگاه میباشد.

قیمت عسل یونجه

خرید اینترنتی عسل یونجه

مراکزی در کل کشور عزیزمان ایران قرار دارد که انواع عسل را به صورت اینترنتی خرید و فروش می نمایند.برای تهیه و خرید عسل و فرآورده های زنبور عسل مهم این است که از محصول خود را از مراکز معتبر خریداری کنیم.زیرا بهترین نوع عسل عسل طبیعی و خالص می باشد.دسترسی به این مراکز با توجه به سایت های مختلف راحت و آسان شده است.به طوری که محصول مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن در هر نقطه ای از کشور باشید به دستتان خواهد رسید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

قیمت عسل یونجه

قیمت عسل یونجه طبیعی ارگانیک

قیمت عسل یونجه طبیعی ارگانیک و درجه یک چقدر است؟ خواص عسل یونجه برای سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري