تجارت اینترنتی عسل کنار درجه یک در مرکز عسل یاس انجام میشود. در مقاله زیر در رابطه با عسل کنار و کیفیت و خواص آن برای سلامتی انسان صحبت میکنیم. جهت سفارش محصول به انتهای این مقاله مراجعه نمایید.

تجارت عسل کنار

خرید عسل کنار

عسل کنار عسلی تک گل و طبیعی است.عسل های بازار در دو دسته یافت میشوند:عسل طبیعی و عسل تغذیه ای.عسل تغذیه ای با دخالت انسان در تغذیه زنبور عسل تولید میشود.به عنوان مثال زنبوردار به زنبور عسل شکر میخوراند.این دخالت در تغذیه زنبور عسل انجام میشود.عسل تغذیه ای به خصوص برای افراد دیابتی مضر و خطرناک است

این نوع عسل فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی است.عسل طبیعی با نوشیدن شهد توسط زنبور عسل تولید میشود.در حقیقت برای ساخت عسل طبیعی در نغذیه زنبورها دست برده نشده است.عسل طبیعی خواص بسیاری برا سلامت بدن انسان دارد.عسل طبیعی به دو دسته تقسیم میشود:عسل تک گل و عسل جند گل .عسل کنار یک عسل تک گل است.

عسل تک گل دارای شهدی با فراوانی بسیار استبه این شهد ، شهد غالب گفته میشود.نام شهد غالب روی عسل تک گل گذاشته میشود.عسل چند گل از چند نوع شهد با فراوانی های نسبتا یکسان تشکیل شده استممکن است در عسل تک گل شهد های دیگری نیز وجود داشته باشد.اما به دلیل فراوانی ناچیز این شهد ها در نظر گرفته نمیشوند.

تجارت عسل کنار

خواص عسل کنار

عسل کنار روی بدن تاثیرات آنتی بیوتیکی دارد.مصرف مداوم این عسل عفونت ها را در بدن برطرف میکند.عسل کنار که با نام عسل سدر نیز شناخته میشود، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است.عسل سدر عفونت های سینوسی را درمان میکند.عسل کنار در گذشته به عنوان پیشکش برای پادشاهان برده میشد.مصرف عسل سدر برای درمان سریع زخم ها مفید است.عسل کنار طبیعی  مشکلات مربوط به کبد را درمان میکندعسل سدر برای درمان عفونت های تنفسی مفید است.

عسل کنار زخم معده را درمان میکند..درمان مشکلات هاضمه یکی دیگر از خواص عسل کنار است.مصرف عسل کنار باعث بهبود بعد از زایمان میشود.عسل کنار در ترکیب با گیاهان دارویی صرع را درمان میکند.این عسل باعث بهبود سطح سلامتی مصرف کننده میشود.عسل کنار انرژی زا و فوق العاده مقوی است.کم خونی را میتوان با مصرف عسل کنار برطرف نمود.

تجارت عسل کنار

تجارت اینترنتی عسل کنار

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی میباشد.

برای سفارش عسل کنار با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.