عرضه ژل رویال طبیعی در ایران در مرکز فروش عسل یاس صورت میگیرد. ژل رویال طبیعی مهم ترین محصول غذایی و دارویی زنبور عسل است. برای آشنایی با ژل رویال و خواص آن مقاله زیر را تقدیم حضورتان میکنیم.

عرضه ژل رویال طبیعی

مرکز خرید ژل رویال

ژل رویال یک ماده ژلاتینی با رنگ سفید مایل به زرد است.ژل رویال طبیعی ماده ای با خاصیت دارویی زیاد است.مصرف ژل رویال بدن را در برابر بیماری ها ایمن نگه میدارد.ژل رویال دارای شرایط نگهداری خاص است.این محصول در دمای یخچال یا فریزر نگهداری میشود.

ژل رویال تا زمانی که در کندوی عسل است نیازی به این دما برای نگهداری ندارد.اما زمانی که ژل رویال در خارج از کندو قرار میگیرد فورا فاسد میشود.به همین دلیل ژل رویال را در دمای پایین نگهداری و عرضه میکنند.فروشگاه اینترتنی عسل یاس ژل رویال را در محفظه های مخصوصی که این دما را نگه میدارند به سراس کشور عرضه میکند.

عرضه ژل رویال طبیعی

قیمت ژله رویال

قیمت ژل رویال در محصولات زنبور عسل از همه گران تر است.علت این قیمت محدود بودن تولید آن در کندو است.ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژله شاهانه، غذای ملکه و شیر زنبور عسل شناخته میشود.ژل رویال را یک دسته از زنبورهای پستار در کندو تولید میکنند.

این ماده از یک جفت غده موجود در سر زنبور عسل تولید میشود.ژل رویال بعد از تخم گذاری زنبور عسل ملکه تولید میشود.غدد تولید کننده ژل رویال، غده های هیپوفارنکس هستند.به مرور زمان غدد هیپوفارنکس تحلیل میروند و دیگر قادر به ترشح ژل رویال نیستند.

عرضه ژل رویال طبیعی

خرید اینترنتی ژل رویال

غذای ملکه ژل رویال است.ملکه زنبورعسل تا پایان عمرش از ژل رویال تغذیه میکند.زنبور های عسل تنها در سه روز اول زندگی خود از ژل رویال تغذیه میکند.لاروها با گذشت این سه روز، به خوردن گرده گل و عسل روی می آورند. ژل رویال تمام مواد مغذی موجود برای رشد لارو ها و رشد ملکه را در خود دارد.به همین علت به ژل رویال شیرزنبور عسل نیز گفته میشود.

عرضه ژل رویال طبیعی

خواص ژل رویال

مصرف ژل رویال به درمان بیماری آلزایمر کمک میکند.ژل رویال موجب پیشگیری از پیری زودرس میشود.مصرف ژل رویال از بیماری کم خونی جلوگیری میکند.ژل رویال موجب افزایش تعداد گلبول های قرمر خون میشودژل رویال طبیعی سیستم ایمنی بدن را قدرتمند میکند.

ژل سلطنتی با کاهش درجه کلاژن پوستی قوی و مقاوم را به مصرف کننده هدیه میکند.ژل رویال برای افراد دیابتی مفید است.مصرف ژل رویال موجب تنظیم کلسترول و جلوگیری از سکته قلب میشود.ژل رویال به درمان و کنترل سرطان میپردازد.ژل رویال طبیعی فشار خون را کنترل میکند.

عرضه ژل رویال طبیغی

عرضه ژل رویال طبیعی

فروشگاه اینترنتی عسل یاس ارائه کننده ژل رویال در اندازه های مختلف است.برای سفارش این محصول با مدیر فروش در تماس باشید.