خانه / عسل گون / فروش ویژه عسل گون طبیعی آغاز شد

فروش ویژه عسل گون طبیعی آغاز شد

فروش ویژه عسل گون طبیعی و انواع عسل طبیعی با ضمانت نامه آزمایشگاه و کیفیت درجه یک در مرکز عسل یاس آغاز شد. برای اطلاع از قیمت و خواص عسل گون با مقاله زیر همراه باشید.

فروش عسل گون

خرید عسل طبیعی گون

عسل گون یکی از عسل های طبیعی محبوب در میان ایرانیان است. این عسل از شهد گیاه دارویی گون توسط زنبور عسل تهیه میشود. گون یک گیاه کوهی خودرو است که به فراوانی در مناطق کوهی یافت میشود. به دلیل فراوانی گیاه گون در مراتع منبع کافی برای زنبور های عسل وجود دارد به همین علت عسل گون از سایر عسلهای طبیعی ارزان تر است.

در بازار دو نوع عسل گون موجود است: عسل گون گز و عسل گون کتیرا. رنگ عسل گون کهربایی مایل به زرد است. طبع عسل گون معتدل است. عسل گون وحشی عسل بسیار مقوی و گرانقیمتی است که برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد. عسل گون را خام تهیه کنید. زیرا عسل خام ارزش غذایی و دارویی واقعی دارد. اما عسل حرارت دیده بسیاری از خواص خود را در مجاورت حرارت از دست داده است.

برای تشخیص عسل طبیعی گون بهتر است نمونه آن را به آزمایشگاه ببرید. البته روش های زیادی برای تشخیص طبیعی بودن عسل وجود درد اما هیچ کدام از آن ها مانند نتیجه آزمایشگاه علمی و معتبر نیست.

فروش عسل گون

قیمت عسل گون طبیعی

عسل گون را زنبور عسل با نوشیدن شهد گل های گون تولید میکند. شهد در معده دوم زنبور عسل در اثر برخورد با آنزیم ها به عسل طبیعی تبدیل میشود. زنبور عسل ، عسل گون را در خانه های کندو تزریق میکند و روی آن را با لایه ای از موم میپوشاند. برداشت عسل گون به کمک دستگاه اکستراکتور صورت میگیرد.

مصرف عسل گون باعث بهبود بیخوابی میشود. این عسل کم خونی را درمان میکند. عسل گون باعث تقویت حافظه و حفظ سلامت قلب و عروق میشود. عسل گون ضد پیری است و بیماری دیابت را درمان میکند.

مصرف عسل گون باعث کاهش فشار خون میشود. تقویت روده یکی از خواص عسل گون طبیعی است. مصرف عسل گون به درمان سینوزیت کمک میکند. این عسل از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. مصرف عسل گون به هضم غذا کمک میکند.

عسل گون خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی را تقویت میکند. بهبود درد مفاصل و استخوان ها یکی از خواص عسل گون است. مصرف عسل گون باعث تنظیم کلسترول خون میشود. این عسل به درمان سرماخوردگی کمک میکند. عسل گون خاصیت ضد التهابی دارد و باعث بهبود آلرژی میشود.

برای سفارش عسل گون یا سایر عسل های طبیعی با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عسل گون

خرید اینترنتی عسل گون به قیمت کارخانه

خرید و فروش عسل گون ارگانیک در ایران در فروشگاه سراسری عسل یاس انجام میشود. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري