خانه / ژل رویال / فروش ژل رویال اصل ارگانیک طبیعی

فروش ژل رویال اصل ارگانیک طبیعی

فروش ژل رویال ارگانیک اصل طبیعی در مرکز عسل یاس با قیمت مناسب انجام میشود. برای آشنایی با ژل رویال و خواص آن مقاله زیر را مطالعه نمایید.

فروش ژل رویال ارگانیک

خرید اینترنتی ژل رویال

ژل رویال یکی از دارویی ترین و ارزشمند ترین محصولات زنبور عسل است. این محصول با نام ژل سلطنتی، غذای ملکه، شاه انگبین، ژل شاهانه یا شیر زنبور عسل معروف است. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بیماری ها از جمله سرطان به کار برده میشود. ژل رویال گران قیمت است و این به دلیل تولید محدود آن و خواص شگفت انگیز ژل رویال است.

ژل رویال با دقت و تخصص بالا برداشت میشود. تولید ژل رویال به وسیله ی شبکه مانع ملکه اختصاصی میشود. سالانه مقدار کمی ژل رویال در کندو عسل تولید میشود. این محصول ماده ای سفید رنگ با حالتی ژلاتینی میباشد که بویی تند و طعمی ترش دارد.

فروش ژل رویال ارگانیک

قیمت هر گرم ژل رویال

ژل رویال توسط زنبورهای پرستار در کندو عسل تولید میشود. این ژل توسط غده های هیپوفارنکس موجود در زیر حلق زنبور عسل ترشح میشود. زنبورهای پرستار به دنبال تخم گذاری ملکه ژل رویال را در خانه های شش ضلعی کندو ترشح میکنند.

غده های هیپوفارنکس تنها در مدت زمان خاصی ژل رویال را ترشح میکنند. بعد از گذشت یک دوره زمانی غده ها تحلیل میروند و دیگر قادر به ترشح ژل رویال نیستند. در این زمان زنبور پرستار وظیفه تولید ژل را به نسل بعدی میسپارد و خود به کار های دیگر در کندو از جمله گرد آوری گرده گل میپردازد.

قیمت هر گرم ژل رویال بالا میباشد به دلیل اینکه برای تولید آن زمان و تلاش بسیاری انجام شده است. ژل رویال غذای سه روز اول لارو های زنبور عسل است. این لارو ها زمانی که از تخم بیرون می آیند شروع به خوردن ژل رویال میکنند. ژل رویال غذای اصلی زنبور ملکه نیز هست. به همین علت به ژل رویال غذای ملکه و یا شیر زنبور عسل گفته میشود.

ملکه زنبور عسل از ژل رویال تغذیه میکند و به همین دلیل سه برابر سایر زنبورها رشد کرده و عمری چند برابر خواهد داشت. ملکه زنبور عسل تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکند.

ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. افرادی که با طعم ترش ژل مشکل دارند، میتوانند آن را به صورت مخلوط با عسل مصرف نمایند. ژل رویال دارای شرایط نگهداری خاصی است. نگهداری ژل رویال خارج از کندو باید در دمای یخچال یا فریزر انجام شود.

فروش ژل رویال ارگانیک

خواص ژل رویال

ژل رویال تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. این محصول برای بیماران آلزایمری مفید است. مصرف ژل رویال باعث درمان عوارض یائسگی میشود. ژل رویال برای پوکی استخوان مفید است. این محصول ناباروری در مردان را درمان میکند. ژل رویال ضد سرطان است و عوارض ناشی از شیمی درمانی را بهبود میبخشد. بهبود بیماری دیابت یکی دیگر از خواص ژل رویال است.

ژل رویال باعث بهبود سلامت روان میشود. این محصول برای محافظت از پوست مفید است. ژل رویال مغز و حافظه را تقویت میکند. مصرف ژل رویال باعث کاهش کلسترول خون میشود. درمان بیماری های عصبی خاصیت دیگر ژل رویال است. ژل رویال کم خونی را درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود.

فروش ژل رویال ارگانیک

فروش ژل رویال ارگانیک

مرکز عسل یاس مرکز خرید انواع محصولات زنبور عسل از جمله ژل رویال است.برای خرید ژل رویال  و اطلاع از قیمت آن با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید پودر ژل رویال

خرید و فروش پودر ژل رویال اصل ارگانیک

خرید و فروش پودر ژل رویال اصل با قیمت مناسب در فروشگاه عسل یاس انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري