خانه / گرده گل / فروش گرده گل درجه یک ایرانی در اصفهان

فروش گرده گل درجه یک ایرانی در اصفهان

فروش عمده گرده گل درجه یک در مرکز فروشگاهی عسل یاس صورت میگیرد. برای خرید گرده گل و آشنایی با خواص گرده گل میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

در مقاله زیر نحوه تولید و جمع آوری گرده گل نیز مشخص شده است. با ما همراه باشید.

فروش عمده گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل

گرده گل یکی از فرآورده های جانبی زنبور عسل است.این ماده خاصیت غذایی و دارویی بسیاری دارد.گرده گل غذای اصلی زنبور عسل است.

به همین دلیل وجود گرده گل در کندو بسیار حیاتی است.گرده گل را زنبور عسل از روی پرچم گلها برداشت میکند.زنبور عسل در پاها عقبی خود دارای یک جفت کیسه است.به این کیسه ها کیسه گرده گفته میشود.زنبور عسل گرده گل را جمع آوری و بسته بندی میکند.گرده ها بعد از بسته بندی درون کیسه گرده قرار میگیرند.

زنبور عسل گرده گل را تا کندو حمل میکند.درون کندو گرده گل در خانه های کندو ذخیره میشود.روی گرده گل را زنبورها با عسل طبیعی میپوشانند.پوشاندن گرده گل با عسل طبیعی باعث تازه ماندن گرده گل میشود.زنبور ها در صورت نیاز عسل و گرده گل موجود در حجره های کندو را تغذیه میکنند.

فروش عمده گرده گل

فروش اینترنتی گرده گل

برای برداشت گرده گل از وسیله ای به نام تله گرده گیر استفاده میشود.تله گرده گیر دارای یک توری منفذ دار است.زنبور عسل از این منافذ عبور میکند اما گرده گل پشت تله به دام می افتد.زمانی که گرده گل کافی پشت تله جمع شد، زنبوردار آن را برداشت میکند.

زنبور عسل گرده گل را با بزاق خود بسته بندی میکند.بنابراین گرده گل هنگام برداشت دارای رطوبت است.این رطوبت اجازه ی ماندگاری بالا به گرده گل را نمیدهد.بنابراین گرده گل را پس از برداشت زنبوردار خشک میکند.نگهداری گرده گل طبیعی به صورت مرطوب، باعث آفت زدن آن میشود.

فروش عمده گرده گل

قیمت گرده گل

گرده گل ترکیبی کامل از انواع پروتئین ها و ویتامین هاست.گرده گل همچنین منبع مواد آلی و مواد معدنی طبیعت است.این محصول داری ترکیبات غذایی و دارویی نایاب طبیعت است.گرده گل تمام مواد لازم برای یک غذای کامل را در خودش دارد.از این رو گرده گل حتی از گوشت و تخم مرغ نیز غنی تر است.این دانه های کوچک تمام مواد مغذی را در خودشان یک جا دارند.

در بازار ایران دو نوع گرده گل داریم.یکی گرده گل ایرانی و دیگری گرده گل چینی است.گرده گل ایرانی محصول مستقیم زنبور عسل است.این در حالی است که گرده گل چینی منشا انسانی دارد یعنی انسان آنرا ساخته است نه زنبور عسل.

فروش عمده گرده گل

خواص گرده گل

گرده گل یک غذای کامل است.این فراورده بسیار مقوی و انرژی زاست.از گرده گل میتوان به عنوان مکمل طبیعی برای ورزشکاران استفاده کرد.خصوصا برای ورزش بدنسازی مصرف گرده گل مناسب است.گرده گل پوست را نرم میکند.مصرف گرده گل برای سیستم تنفسی و قلب مناسب است.

گرده گل کم خونی و سوء تغذیه را درمان میکند.گرده گل سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.این محصول به درمان مشکلات پروستات کمک میکند.گرده گل نازایی را درمان میکند.گرده گل دیابت را نیز درمان میکند.مصرف گرده گل به رشد سریع کودکان کمک میکند.

فروش عمده گرده گل

فروش عمده گرده گل ایرانی

فروشگاه اینترنتی عسل یاس ارائه دهنده  گرده گل ایرانی به سراسر کشور است.جهت خرید گرده گل اصل و اطلاع از قیمت این محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

قیمت گرده گل

فروش اینترنتی گرده گل اصل در تهران

فروش تجاری گرده گل در اصفهان در مرکز عسل یاس انجام میشود. در این مقاله …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري