مرکز عسل یاس، شرکت پخش ژل رویال طبیعی در ایران است. برای آشنایی بیشتر با ژل رویال و خواص آن مقاله زیر را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم. ژل رویال چیست؟ ژل رویال چگونه تولید میشود؟ طریقه نگهداری و مصرف ژل رویال چیست؟

شرکت پخش ژل رویال

خرید اینترتنی ژل رویال

ژل رویال یک ماده سفید رنگ با بویی تند و طعمی ترش است.ژل رویال دارویی ترین و در عین حال کمیاب ترین محصول زنبور عسل است.این ماده توسط زنبورهای معمولی در کندو تولید میشود.برای ژل رویال خواص بسیاری به اثبات رسیده است.ژل رویال حاوی ترکیبات کم یاب غذایی و دارویی طبیعت است.ژل رویال به مقدار محدودی در کندو تولید میشود.همین امر باعث شده که ژل رویال نسبت به سایر فرآورده های زنبور عسل گران تر باشد.روی این ماده آزمایش های بسیاریی انجام میشود و هر روز خواص جدیدی برای ژل رویال کشف میشود.

شرکت پخش ژل رویال

فروش اینترنتی ژل رویال

ژل رویال را زنبور های کارگر و پرستار در کندو تولید میکنند.بعد از تخم گذاری ملکه در خانه های کندو زنبور ها شروع به ترشح ژل رویال درون خانه های کندو میکنند.تولید ژل رویال توسط غدد هیپوفارنکس موجود در سر زنبور عسل انجام میشود.این غده ها بعد از گذراندن دوران کار خویش تحلیل میروند و از کار می افتند.سپس زنبور ها وظیفه تولید ژل رویال را به نسل بعد میسپارند و خودشان به کار های خارج از کندو میپردازند.لارو های زنبور عسل از ژل رویال تغذیه میکنند.

بعد از گذشت سه روز از تولد لارو ها آنها دیگر ژل رویال نمیخورند. بلکه به خوردن گرده گل و عسل میپردازند.اما نوزاد ملکه از ابتدای عمر خود تا انتهای آن از ژل رویال تغذیه میکند.به این دلیل است که ژل رویال به غذای ملکه و شیر زنبور عسل معروف است.برداشت ژل رویال نیازبه تخصص دارد.هم چنین ابزار تخصصی برداشت ژل رویال نیز کمک کننده است.برای برداشت ژل رویال عبور ملکه در کندو را محدود میکنند.بدین شکل که ملکه تنها در خانه های مشخص شده تخم گذاری میکند.

شرکت پخش ژل رویال

خواص ژل رویال

ژل رویال به درمان بیماری های عصبی میپردازد.ژل رویال به تقویت سیستم ایمنی بدن می پردازد.مصرف ژل رویال عوارض یائسگی را بهبود میبخشد.ژل رویال طبیعی درجه کلاژن پوست را کاهش میدهد و پوستی صاف را به مصرف کننده میدهد.ژل رویال برای بیماران آلزایمری مفید است.مصرف ژل رویال از بروز پیری زودرس و سرطان جلوگیری میکند.

مصرف ژل رویال باعث افزایش تعداد گلبول های قرمز میشود.بدین صورت از کم خونی جلوگیری میکند.ژل رویال طبیعی باعث کاهش کلسترول خون میشود.این ماده به مبارزه با عفونت های بدن میپردازد.ژل رویال فشار خون و قند خون را تنظیم میکند.ژل رویال سوء تغذیه را درمان میکند.ژل رویال دارای خواص بسیار زیادی است ما در اینجا به بررسی برجسته ترین این خواص پرداختیم.

شرکت پخش ژل رویال

شرکت پخش ژل رویال اصل

فروشگاه اینترتنی عسل یاس عرضه کننده ژل رویال ارگانیک میباشد.برای سفارش عمده و جزئی ژل رویال با مدیر بازرگانی در تماس باشید.