قیمت خرید کپسول بره موم چیست؟ کپسول بره موم حالتی از بره موم فرآوری شده است که تمام خواص دارویی بره موم زنبور عسل را در خود دارد. این مقاله در ارتباط با خواص بره موم طبیعی و نحوه ی تلید و مصرف آن نوشته شده و تقدیم شما عزیزان میشود.

قیمت خرید کپسول بره موم

فروش بره موم طبیعی

بره موم ماده ای چسبنده است که به عنوان محصول فرعی در کندوی عسل تولید میشود.این ماده حالتی خمیزی دارد و در دمای یخچال، جامد و شکننده است.علت این تغییر حالت در دماهای مختلف، وجود موم عسل در ترکیب بره موم است.برای تولید بره موم، که به چسب زنبور عسل نیز معروف است، زنبور به جمع آوری صمغ نیاز دارد.این صمغ از روی گیاهان و درختان به کمک آرواره های زنبور عسل جدا شده و در کیسه های پای زنبور تعبیه میشودزنبور عسل صمغ گیاهان را با خود به کندو میبرد و آنجا با ترکیب کردن صمغ با موم و عسل و گرده گل، بره موم میسازد.

بره موم در محیط کندو بسیار نقش مهمی را ایفا میکند.پاک نگاه داشتن محیط کندو از انواع آلودگی به تولید محصولی تمیز و با کیفیت می انجامد.بره موم دارای خاصیت ضدعفونی کننده ی فوق العاده قدرتمندی است.زنبور ها از بره موم برای تمیز نگه داشتن کندو از آلودگی ها استفاده میکنند.آنرا با کمک یکدیگر به جداره کندو میچسبانند و یا شکاف ها و درز های کندو را با آن میپوشانند.

قیمت خرید کپسول بره موم

خواص بره موم

بره موم درمان بسیاری از بیماری ها و نقص ایمنی بدن است.از بره موم خام به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات ضدعفونی کننده و بهداشتی استفاده میشود.بره موم یک آنتی بیوتیک طبیعی و قدرتمند محسوب میشود.مصرف بره موم طبیعی به درمان عفونت های بدن کمک میکند.

این ماده برای تسکین درد ها مفید است از این رو برای ساختن بی حسی ها در پزشکی از آن استفاده میشود.بره موم برای درمان کولیت روده و پیشگیری از انواع سرطان بسیار موثر واقع میشود.این ماده حاوی آنتی اکسیدانهای طبیعی متعددی است که موجب افزایش سطح ایمنی بدن میشود.بره موم برای درمان بیماری های مربوط به غده ی پروستات مفید است.از بره موم برای ضدعفونی کردن محیط دهان و دندان میتوان استفاده کرد.

قیمت خرید کپسول بره موم

قیمت خرید کپسول بره موم

بره موم به دلیل هضم سخت در دستگاه گوارش، فرآوری میشود.بره موم فرآوری شده به صورت عصاره بره موم، کپسول بره موم، قرص بره موم و پودر بره موم تولید میشود.به این شکل با فرآروی شدن بره موم، مولکولهای درشت و غیر قابل هضم آن شکسته و جذب لوله گوارش میشود.مرکز عسل یاس، ارائه کننده ی بره موم خام و انواع بره موم فرآوری شده به صورت عمده و جزئی میباشد.شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت خرید کپسول بره موم یا سفارش سایر محصولات بره موم، با ما در تماس باشید.