خانه / عسل خالص کوهی / خرید عسل کوهی اصل ایرانی درجه یک

خرید عسل کوهی اصل ایرانی درجه یک

خرید عسل کوهی اصل، با برگه ضمانت آزمایشگاه در مرکز عسل یاس صورت میپذیرد. برای اطلاع از جزییات خرید و فروش عمده انواع عسل وحشی ایرانی درجه یک به ادامه متن زیر مراجعه نمایید.

خریدعسل کوهی

عسل کوهی چیست؟

عسل وحشی یا عسل کوهی از مرغوب ترین عسلهاست که در دل طبیعت تولید میشوند. خرید عسل کوهی اصل میتواند بسیاری از بیماری های صعب العلاج را تا قیل از رسیدن به نقطه خطر درمان کند.

کیفیتی که عسل کوهی دارد با سایر عسلهای ارگانیک قابل مقایسه نیست. زنبور هایی که عسل وحشی میسازند با سایر زنبورهای پرورشی تفاوت دارند.

زنبورهای تولید کننده عسل وحشی، ریزتر از زنبور های معمولی هستند و نژادی متفاوت دارند. ساخت عسل توسط زنبورهای وحشی در ارتفاعات بالای درختان، شکافهای میان سنگهای کوهستان صورت میگیرد.

برای تهیه عسلهای کوهی انسانها هیچ نقشی در کار زنبورداری و پرورش زنبور ندارند. زنبور ها کاملا مستقل از انسان به تولید عسل و ساخت کندو ها  اقدام میکنند.

قیمت عسل وحشی

عسل وحشی کیفیت فوق العاده بالایی دارد. از آنجایی که کندوهای عسل وحشی کوهی در مناطق صعب العبور یافت شده و دسترسی به آنها سخت میباشد، قیمت عسل وحشی متناسب با سختی دسترسی و جستجوی کندو در نظر گرفته میشود.

عسل کوهی یکی از بهترین نوع عسلهاست که در قرآن کریم نیز در سوره نحل به طور شفافی به این نوع عسل و اهمیت آن اشاره شده است. به همین دلیل خرید عسل کوهی توسط بسیاری از صاحب نظران و اساتید درمانگر طب اسلامی توصیه شده و میشود.

خرید عسل کوهی

فصل برداشت عسل وحشی

فصل استخراج عسل وحشی از کندوها اوایل پاییز و اواخر بهار است. البته اوایل فصل پاییز بیشتر مورد توجه برداشت کنندگان قرار میگیرد. برداشت عسل وحشی به دلیل سختی مسیر و گاهی ارتفاق بالای درختان نیازمند مهارت بسیار زیادی است. رفتن به ارتفاعات زیاد و برداشت دقیق عسل به گونه ای که هم عسل خالص برداشت شود و هم زنبور و مخصوصا ملکه زنبورها آسیب نبیند، کار هر کسی نیست.

خرید عسل کوهی

خواص عسل وحشی کوهستان

فواید عسل وحشی کوهی بر هیچ کسی پوشیده نیست. پزشکان طب اسلامی و سنتی و طبیبان قرون گذشته این عسل را درمان بسیاری از امراض و مشکلات جسمی بشر دانسته اند.

بسیاری از افراد بعد ار ناامیدی از روش های درمانی شیمیایی به عسل درمانی روی می آورند. که این امر به طور شگفت انگیزی در بهبود بیماری هایشان تاثیر میگذارد.

این بهبود تعجب آور نیست. چرا که انسان از طبیعت زاده شده و  اگر دچار بیماری یا ضعفی شد باید برای درمان به منابع طبیعی مراجعه کند. همانگونه که پروردگار بلندمرتبه در آیه ۶۹ سوره نحل به اینکه در عسل شفایی برای مردم است اشاره مستقیم فرمود.

عسل وحشی فواید کثیری دارد که سلامت بدن شما را بیمه میکند. ما به چند مورد آنها اشاره میکنیم: درمان بیماری های گوارشی، زخم معده، درمان انواع عفونت، افزایش حافظه و تمرکز، خاصیت ضد سرطان قوی، درمان بیماری های پوستی، رفع آسم، قابل استفاده برای افراد دیابتی، آنتی بیوتیک بسیار قوی، افزایش دهنده قوای جنسی.

 

خرید عسل کوهی

تشخیص عسل کوهی اصل

تشخیص عسل کوهی طبیعی به راحتی امکان پذیر نمیباشد. هر کسی نمیتواند عسل کوهی واقعی را تشخیص دهد زیرا تقلب و سوء استفاده افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه بسیار زیاد است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم عسلهای کوهی بدون دخالت انسان در مراحل تولید، تهیه میشوند. و انسان فقط در مرحله برداشت وارد عمل میشود. موم عسل کوهی نسبت به موم عسلهای دیگر نرم تر است. باید مراقب بود که خرید عسل کوهی، از برداشت کنندگان عسل وحشی در مراکزی که معتبر و دارای تجربه کافی هستند صورت گیرد.

حجره های کندوی عسل وحشی طبیعی کوچکتر از حجره های ساخته شده توسط زنبور های پرورشی میباشند. عسل درمانی با عسل های کوهی بسیار مفید تر و مثمر ثمرتر از درمان های شیمیایی است. این تجربه نتیجه ایست که مشتریان عزیز بعد از استفاده از عسلهای ارگانیک با ما در میان میگذارند.

 

خرید عسل کوهی

خرید عسل کوهی اصل

مرکز عسل یاس با سالها سابقه در همکاری با برداشت کننده های واقعی عسل وحشی، عسل کوهی درجه یک را به شما عزیزان عرضه میکند. فروشگاه اینترنتی عسل یاس انواع عسل ارگانیک و عسلهای وحشی را از زنبور داران زحمتکش این مرز و بوم تهیه و یتوزیع میکند.

فرآورده هایی چون عسل کنار، عسل قنقال، عسل اکالیپتوس، عسل گون، عسل چندگیاه و انواع دیگر عسل ارگانیک را از ما بخواهید. همچنین محصولاتی چون بره موم، موم عسل، ژل رویال و گرده گل طبیعی را در مرکز عسل یاس با ضمانت نامه آزمایشگاه به شما عزیزان ارائه میکنیم. با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین عسل مرکبات

خرید و فروش عمده انواع عسل طبیعی

خرید و فروش فرآورده های ارگانیک زنبور عسل به طور عمده، با کیفیتی بالا و …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري