قیمت هر کیلو گرده گل طبیعی در شیراز چقدر است؟ خواص دارویی گرده گل چیست؟ گرده گل را چگونه مصرف کنیم؟ متن زیر در رابطه با سوالات مذکور تنظیم شده است.

قیمت هر کیلو دانه گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل طبیعی اصل

گرده گل یک ماده غذایی کامل و غنی از پروتئین و ویتامین است.این ماده شبیه کره ای پر از دانه های ریز گرده گل است که توسط زنبور عسل کارگر بسته بندی میشود.گرده گل از پرچم روی گلها توسط زنبور عسل برداشت میشود.این ماده به عنوان غذای اصلی زنبورهای کارگر و پرستار محسوب میشود.در گرده گل اسیدها چرب طبیعی و کربوهیدرات و مواد مغذی به اندازه ای است که میتوان ارزش غذایی آنرا با گوشت و تخم مرغ مقایسه کرد.

گرده گل بعد از جمع آوری توسط زنبور به کندو برده میشود و در سلولهای کندو ذخیره میگردد.زنبورهای عسل برای جلوگیری از نفوذ آلودگی به گرده گل، روی آن را با عسل میپوشانند.عملکرد صحیح جمعیت کندوها بستگی به کیفیت تغذیه آنها دارد.گاهی با وجود مقدار زیادی گرده گل در کندو، نشانه هایی از سوء تغذیه در زنبورها دیده میشود.دلیل بروز این سوء تغذیه در پایین بودن مواد مغذی گرده گل و نامرغوب بودن آن است.

میزان مواد مغذی موجود در گرده گل های مناطق مختلف متفاوت است.هر چه آنتی اکسیدان، پروتئین، ویتامین و مواد معدنی در گرده گل بیشتر باشد ارزش غذای آن بالاتر است.گرده گل توسط زنبورداران به کمک تله گرده گیر در خارج از کندو برداشت میشود.گرده گل در ابتدای برداشت اندکی رطوبت به همراه دارد.برای نگهداری گرده گل به مدت طولانی لازم است تا گرده گل پس از برداشت خشک گردد.

قیمت هر کیلو دانه گرده گل

فروش عمده گرده گل عسل ارگانیک

متخصصان گیاه درمانی و تب سنتی گرده گل را به عنوان یک درمان برای بیماری های مختلف توصیه میکنند.درون گرده گل هورمون هایی است که قوای جنسی را بالا میبرند.در نتیجه مصرف گرده گل به درمان ناتوانی جنسی و ناباروری کمک میکند.

گرده گل طیف وسیعی از انرژی و مواد مغذی را شامل میشود و مصر آن قدرت بدن را تقویت میکند.گرده گل به دلیل وجود مقادیر زیادی آنتی اکسیدان برای دستگاه ایمنی بدن مفید است.گرده گل برای تقویت سیستم گوارشی، سیستم تنفسی و تنظیم سیستم هورمونی بدن موثر میباشد.همچنین به تقویت قلب و عروق و تنطیم فشار خون در بدن میپردازد.گرده گل طبیعی مشکلات مربوط به پروستات را بهبود میبخشد.مصرف گرده گل دیابت نوع دو را به شکل کاملا طبیعی درمان میکند.

قیمت هر کیلو دانه گرده گل

نحوه مصرف گرده گل طبیعی

گرده گل به طرق مختلفی قابل مصرف است.ایم ماده را میتوان به صورت خام و جویدنی مصرف نمود.گرده گل برای نگهداری بهتر معمولا پس از برداشت خشک میشود.خشک کردن گرده گل باعث سخت هضم شدن آن میشود.به همین دلیل بهتر است قبل از مصرف گرده گل آنرا در آب بخیسانید تا تمام مواد مغذی آن در لوله گوارش جذب شود.هم چنین گرده گل را به همراه غذا و میوه و یا مخلوط با عسل نیز میتوان مصرف کرد.

قیمت هر کیلو دانه گرده گل

قیمت هر کیلو دانه گرده گل در شیراز

بهترین راه برای تشخیص گرده گل اصل، بررسی آن توسط متخصصان آزمایشگاه های معتبر است.از آنجایی که گرده گل تغذیه اصلی زنبورهاست، باید همیشه در دسترس زنبورهای عسل قرار گیرد.در فصول زمستان و پاییز گرده گل کمتر یافت میشود.زنبورداران گرده گل را برای این دو فصل ذخیره میکنند و در نبود گرده گل کافی، آنرا به کندوها برای تغذیه منتقل میکند.مرکز عسل یاس عرضه کننده عمده و جزئی گرده گل مرغوب و طبیعی به سراسر کشور میباشد.برای تهیه گرده گل طبیعی با مشاوران ما در مرکز فروش عسل یاس در تماس باشید.