قیمت هر کیلو عسل وحشی اصل در اصفهان چقدر است؟ خواص درمانی عسل وحشی چیست؟ عسل وحشی چه تفاوتی با سایر عسلها دارد؟ عسل وحشی اصل را از کجا تهیه کنیم؟

قیمت هر کیلو عسل وحشی

فروش عسل وحشی طبیعی با قیمت مناسب

عسل وحشی دارای خواص شفا بخش بسیار زیادی برای بدن انسان است.این عسل در قرآن کریم در سوره ی نحل مورد اشاره ی پروردگار متعال قرار گرفته است.همچنین در طب بوعلی و در توصیه های بزرگان برای درمان امراض تجویز شده است.عسل وحشی تفاوت هایی با عسل طبیعی دشتستان دارد.زنبورهایی که عسل وحشی را میسازند، جثه ای کوچکتر از زنبور های پرورشی دارد.کندو های وحشی در شکاف سنگ ها یا در ارتفاعات بالای درختان جنگلی ساخته میشوند.بر خلاف کندو های پرورشی که توسط زنبور داران تعبیه میشوند.

زنبورهای وحشی به دلیل همین جثه ی کوچک، خانه های کندو وحشی را کوچکتر از کندو های پرورشی میسازند.در ساختن کندوهای وحشی انسان هیچ دخالتی ندارد.زنبورهای وحشی بعد از نوشیدن شهد گلها، به کندو میروند تا آنرا در خانه های کندو تخلیه کنند.درون کندو، زنبورها شهد با با انزیم هایی مخلوط میکنند و سپس به درون سلولها تزریق میکنند.

سپس در بالای سلولها شروع به بال زدن میکنند تا آب اضافی از عسل خارج شده و عسل آماده و غلیظ شود.زنبورهای وحشی سپس لایه ای نازک از موم را روی سلولها برای محافظت عسل از آلودگی ها میسازند.برداشت عسل وحشی و همچنین دسترسی به آن بسیار سخت است.این عسل در طبیعت کم یاب است و شاید همیه در دسترس نباشد.در نتیجه قیمتی بالاتر از عسلهای طبیعی پرورشی در زنبورستان ها را دارد.

قیمت هر کیلو عسل وحشی

خرید اینترنتی عسل وحشی اصل

عسل وحشی خواص درمانی بیشماری دارد که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم.عسل وحشی به تقویت انرژی بدن و تضمین سلامت عمومی میپردازد.مصرف عسل وحشی حافظه انسان را تقویت میکند. از بروز آلزایمر و پیری زود رس پیشگیری میکند.

عسل وحشی به ظور معجزه آسایی ضد سرطان است.افرادی که دچار سرطان شده و یا در مرحله شیمی درمانی هستند با مصرف عسل وحشی میتوانند روند درمانی را سرعت بخشند.این عسل یک شربت سرفه ی طبیعی است. هم چنین باعث آرامش اعصاب میشود.عسل وحشی باعث درمان سریع زخم های سطحی و عفونی میشود.

تقویت لوله ی گوارش و رفع رفلاکس معده، رفع سوء هاضمه، درمان عفونت های تنفسی و درمان اگزما از دیگر خواص دارویی عسل وحشی است.این عسل به تقویت سیستم ایمنی بدن و ضمانت سلامت بدن در برابر انواع بیماری میپردازد.مصرف عسل وحشی به همراه آب ولرم به دفع سنگ ریزه های کلیه کمک میکند.عسل وحشی باعث درمان کم خونی و تنظیم طبیعی چربی خون، قند خون و فشار خون میشود.این عسل به درمان رماتیسم و مشکلات قلب و عروق کمک میکند.

قیمت هر کیلو عسل وحشی

قیمت هر کیلو عسل وحشی در اصفهان

برای تاثیر بهتر عسل وحشی در سلامت انسان، بهتر است در ناشتا مصرف شود.میتوان عسل وحشی را به همراه آب ولرم و لیمو ترش برای جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری مصرف نمود.ترکیب عسل وحشی با گیاهان دارویی مختلف میتواند بیسار موثر تر از داروهای شیمیایی عمل میکند.داروهای شیمیایی تنها علائم بیماری را در لحظه سرکوب میکنند بدون اینکه بیماری را از ریشه از بین ببرند.

بر خلاف داروهای شیمیایی، داروهای طبیعی در مدت زمان مصرف دوره ای و منظم بیماری را به کلی ریشه کن میکنند.عسل طبیعی یکی از برجسته ترین نمونه های داروهای طبیعت است.مرکز عسل یاس عرضه کننده عسل وحشی طبیعی در فصول برداشت است.برای اطلاع از قیمت هر کیلو عسل وحشی به لینک فروشگاه اینترنتی عسل یاس مراجعه نمایید.هم چنین میتوانید برای سفارش محصول با مرکز فروش تماس حاصل فرمایید.