خانه / ژل رویال / فروشگاه تخصصی ژل رویال اصل

فروشگاه تخصصی ژل رویال اصل

مرکز عسل یاس، شرکت پخش ژل رویال اصل میباشد. در مقاله زیر در رابطه با ژل رویال و خواص بی نظیر آن صحبت شده است. در این مقاله همچنین در رابطه با تولید ژل رویال نحوه مصرف و نگهداری آن صحبت میشود. جهت آشنایی با ژل رویال مقاله زیر را مطالعه نمایید.

شرکت پخش ژل رویال

قیمت ژل رویال

ژل رویال ماده ای است با حالت ژلاتینی.بوی ژل رویال تند است و ژل رویال مزه ای ترش دارد.اینها خصوصیات ژل رویال طبیعی و اصل است.ژل رویال یکی از مهم ترین محصولات زنبور عسل است.ژل رویال خاصیت های غذایی و دارویی زیادی دارد.این محصول بار ها آزمایش شده و خواص آن به اثبات رسیده است.ژل رویال رنگ سفید مایل به زرد دارد.هر چه رنگ ژل رویال به سفید نزدیک تر باشد ژل رویال تازه تر است.در ادامه با نحوه تولید ژل رویال و خواص آن آشنا میشوید.

شرکت پخش ژل رویال

فروش ژل رویال

ژل رویال را زنبورهای پرستار در کندو تولید میکنند.این ماده از غدد موجود در سر زنبور پرستار تولید میشود.نام این غده ها غدد هیپوفارنکس است.بعد از تخم گذاری ملکه در خانه های کندو، تولید ژل رویال آغاز میشود.زنبور های پرستار ژل رویال را در خانه های تخم گذاری شده ترشح میکنند.دوره ی تولید ژل رویال در طول عمر زنبور پرستار محدود است.بعد از مدتی غدد هیپوفارنکس از کار افتاده و تحلیل میروند.بنابراین زنبور پرستار دیگر قادر به ترشح ژل رویال نیست.در این زمان است که زنبور پرستار وظیفه تولید ژل رویال را کنار میگذارد.به عبارتی دیگر زنبور پرستار تولید ژل رویال را به نسل جوانتر میسپارد.

شرکت پخش ژل رویال

خرید ژل رویال

ژل رویال را بیشتر به صورت زیر زبانی مصرف میکنند.به این صورت که یک گرم ژل رویال را زیر زبان مانند قرصی قرار میدهیم.و اجازه می دهیم که ژل رویال به همراه بزاق جذب بدن شود.فردی که با طعم ژل رویال مشکل دارد میتواند ژل را به همراه عسل طبیعی مصرف کند.ژل رویال در دمای کندو خراب نمیشود اما اگر آنرا از کندو خارج کنیم به سرعت خراب میشود.

برای جلوگیری از فاسد شدن ژل رویال بلافاصله آنرا در دمای یخچال و یا فریزر قرار میدهند.ژل رویال در دمای یخچال تا شش ماه و در دمای فریزر تا دو سال قابل نگهداری است.برای برداشت ژل رویال از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه استفاده میشود.این شبکه عبور ملکه را در کندو محدود میکند و باعث میشود که ملکه تنها در خانه های مشخص شده تخم گذاری کند.برداشت ژل رویال با کمک ابزار و وسایل مخصوص زنبورداری انجام میشود.

شرکت پخش ژل رویال

خواص ژل رویال

ژل رویال سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.ژل رویال برای بیماران آلزایمری مفید است.ژل رویال حاوی پروبیوتیک های مفید است.مصرف ژل رویال، برای پوکی استخوان مفید است.ژل رویال برای بیماری دیابت درمانگر است.مصرف این ژل به درمان ناباروری در مردان کمک میکند.ژل رویال کم خونی و سوء تغذیه را درمان میکند.مصرف ژل رویال به درمان اثرات جانبی شیمی درمانی میپردازد.مصرف ژل رویال برای بیماری های اعصاب و روان مفید است.

شرکت پخش ژل رویال

شرکت پخش ژل رویال

مرکز عسل یاس عرضه کننده ژل رویال ایرانی اصل است.جهت خرید و سفارش ژل رویال با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش ژل رویال

خرید و فروش ژل رویال اصل

قیمت خرید و فروش پزل رویال اصل در مرکز فروشگاهی عسل یاس به شما عزیزان …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري