خانه / بره موم / فروش اینترنتی عصاره بره موم

فروش اینترنتی عصاره بره موم

فروش اینترنتی عصاره بره موم اصل در ایران در مرکز عسل یاس انجام میپذیرد. جهت آشنایی با بره موم و خواص شگفت انگیز آن روی سلامت انسان با مقاله زیر همراه باشید. در این مقاله خواص بره موم و نجوه تولید و مصرف آن بیان شده است.

خرید اینترنتی بره موم

قیمت بره موم

بره موم یکی از فراورده های زنبور عسل است.این محصول بسیار دارویی است.بره موم یک داروی عالی برای انواع بیماری به حساب می آید.بره موم ماده ای حالت پذیر است.این ماده در دماهای بالا خمیری شکل  و در دماهای پایین سخت و شکننده است.علت شکننده بودن یا خمیری بودن بره موم در دماهای مختلف، وجود موم عسل در آن است.

بره موم در بازار در رنگ های مختلفی موجود است.رنگ بره موم از سبز تا قهوه ای و مشکی متغیر است.بره موم طبیعی مرغوب به رنگ سبز رنگ است.به عبارتی بره موم مرغوب سبز رنگ است.هر چه رنگ بره موم به سبز نزدیک تر باشد بره موم مرغوب تر است.بره موم در طب سنتی و طب اسلامی کاربرد های زیادی دارد.بره موم به عنوان دارو در طب سنتی و طب اسلامی کاربرد دارد.

در گذشته از بره موم برای بهبود سریع زخم ها استفاده میشد.امروزه از بره موم برای ساختن داروهای مختلف استفده میشود.بره موم با نام الکل زنبور عسل معروف است.این ماده در کندو عسل به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی کاربرد دارد.زنبور عسل از بره موم به عنوان سیمانی برای بستن درزها و شکاف های غیر عادی کندو استفاده میکند.

خرید اینترنتی بره موم

خواص بره موم

بره موم یک آنتی بیوتیک طبیعی است.مصرف بره موم باعث از بین رفتن زخم های کهنه میشود.بره موم انواع عفونت های بدن را درمان میکند.

مصرف بره موم باعث درمان تومور میشود.بره موم از گسترش تومور در بدن جلوگیری میکند.بره موم یک ماده ضد سرطان است.این ماده از پیشروی سرطان در بدن جلوگیری میکند.بره موم ماده ای ضد میکربو است.پس بدن را از ابتلا به انواع بیماری های میکروبی حفاظت میکند.بره موم خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد.بره موم برای پوست و رحم بسیار مفید است.بره موم روده و معده را تقویت میکند

بره موم کولیت  روده را درمان مکند.مصرف بره موم باعث بهبود عملکرد ریه میشود.بره موم موجب بهبود سریع زخم ها میشود.بره موم آب مروارید چشم را درمان میکند.بره موم برای سلامت دهان و دندان مفید است.بره موم سرطان را کنترل میکند.مصرف بره موم موجب بهبود عفونت مجاری تناسلی میشود.بره موم بیماری های معده را درمان میکند.

خرید اینترتنی بره موم

فروش بره موم اصل

بره موم از ترکیب موم، عسل، صمغ گیاهی، گرده گل و روغنهای گیاهی تویلد میشود.الولین مرحله برای تولید بره موم برداشت صمغ است.زنبور عسل صمف را با آروارره هاب خود جدا میکند.زنبور عسل برای جدا سازی صمغ از پاهای خود نیز کمک میگیزد.صمغ به کندو میرسد و زنبور عسل با آن بره موم میسازد.بره موم خام برای دستگاه گوارش انسان قابل جذب نیست.برای جذب بهتر بره موم آن را فرآ<ری میکنندفرآوری بره موم باعث میشود تا آن قابل هضم شود.عصاره بره موم یکی ااز اشکال بره موم فرآوری شده است.

خرید اینترنتی بره موم

خرید اینترنتی بره موم طبیعی

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع بره موم فرآوری شده و خام است.برای خرید عصاره بره موم مورد نطر خود با مجموعه عسل یاس ذر تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید بره موم خام

خرید اینترنتی پودر بره موم اصل تازه

خرید آنلاین پودر بره موم تازه و اصل در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري