خانه / عسل ارگانیک / فروش اینترنتی عسل چهل گیاه طبیعی

فروش اینترنتی عسل چهل گیاه طبیعی

فروش اینترنتی عسل طبیعی چهل گیاه با ضمانت قیمت و کیفیت عالی در فروشگاه اینترنتی عسل یاس میسر است. برای آشنایی با خواص عسل چهل گیاه و نحوه مصرف آن مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

فروش اینترنتی عسل طبیعی

 تهیه عسل چهل گیاه طبیعی

زمانی که زنبور عسل برای تهیه عسل به چندین گیاه مختلف رجوع کند، عسلی که حاصل میشود مخلوطی از چندین نوع شهد گل است.عسل چندگیاه حاوی نسبت های تقریبا مساوی از شیره چند گل یا گیاه است.این ترکیب معمولا بسته به پوشش گیاهی مناطقی که زنبور در آن است متغیر است.

به عنوان مثال اگر زنبور از مناطقی که در آنها پوشش گیاهی شامل گیاه گون، کنار، مرکبات باشد، عسل حاصل از آن دارای هر سه ترکیب و همه خواص مربوط به آنهاست.این عسل به دلیل یکجا بودن خواص دارویی چند گیاه در آن، طرفداران بسیاری دارد.

فروش اینترنتی عسل طبیعی

خواص عسل چهل گیاه برای درمان بیماریها

خواص عسل چهل گیاه در کتاب های طب سنتی و طب اسلامی به فراوانی ذکر شده است.به طور کلی مخلوط کردن دو تا سه قاشق عسل چهل گیاه با آب ولرم و افزودن لیموی ترش طبیعی به آن معجونی ضد سرطان و ضد بیماری میسازد. که با مصرف این نوشیدنی طبیعی سلامت بدن بیمه خواهد شد.اما اگر بخواهیم به بررسی دقیق تر خواص عسل چندگیاه برای سلامتی بپردازیم، میتوان به این موارد اشاره کرد:

خون مایعی مهم در بدن است که به تمام بافت ها و سلولهای بدن دسترسی کامل دارد. پس اگر خون دچار آلودگی میکروبی شود میتواند سایر سلولها و بافت ها را آلوده کند. عسل چهل گیاه به تصفیه خون کمک میکند و ازین طریق ایمنی سلول های بدن و بافت ها را ضمانت میکند.این عسل، تنگی نفس و تنگی نایژه ها و نایژک های دستگاه ریوی را ازبین میبرد.عسل چهل گیاه برای افرادی که از ناحیه استخوان دچار ضعف و درد هستند مفید است.عسل چند گیاه طبیعی نفخ را ازبین میبرد، با تقویت و حمایت از ایمنی بدن تب را بهبود میبخشد.فشار خون را تننظیم میکند و از بالارفتن یا کاهش غیر طبیعی آن پیشگیری میکند.

 

فروش اینترنتی عسل طبیعی چهل گیاه در مرکز فروش عسل یاس صورت میپذیرد. جهت هر گونه سوال با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروش اینترنتی عسل طبیعی

فواید عسل چهل گیاه برای کودکان

عسل چهل گیاه به عنوان یک مکمل مغذی برای کودکان بسیار مفید است.کودکان در مسیر رشد جسمی و هوشی قرار دارند و هیچ چیز به اندازه یک مکمل غذایی طبیعی که هر دو این فرآیند را تسریع میبخشد ضروری نیست.عسل چهل گیاه به رشد کودک و همچنین تامین انرژی و تقویت هوش و حافظه کودکان، بسیار کمک میکند.این عسل غنی از پروتئین، کلسیم، منیزیوم، پتاسیم، روی، فیبر غذایی، انرژی، کربوهیدرات است.

فروش اینترنتی عسل طبیعی

نحوه مصرف عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه را میتوان ناشتا دو تا سه قاشق به طور خام مصرف کرد.برای درمان و پیشگیری از بیماری ها میتوان آنرا با لیمو تازه و آب گرم مخلوط کرد. در کنار انواع گیاهان دارویی نیز زیر نظر مشاور طب سنتی قابل استفاده است.برای کودکان بهتر است در کنار صبحانه مخلوط با شیر مصرف شود تا انرژی مورد نیاز روزانه را تامین کند.

فروش اینترنتی عسل طبیعی

خرید عسل چهل گیاه خالص

مجموعه عسل یاس به توزیع عمده و جزیی انواع عسل طبیعی دارویی میپردازد. عرضه انواع عسل طبیعی برای مصارف دارویی و تغذیه ای در فروشگاه اینترنتی ما صورت میگیرد.فروشگاه عسل یاس زمینه خرید و فروش اینترنتی عسل طبیعی را برای زنبورداران و خریداران عسل ارگانیک فراهم نموده است.در مرکز عسل یاس انواع عسل تک گل و چندگل، موم طبیعی عسل، بره موم و ژل رویال طبیعی عرضه میشود.عسل چهل گیاه به دلیل خواص بیشمار و مواد طبیعی مغذی که یکجا درون خود دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است.برای هر گونه مشاوره و سفارش عسل و اطلاع از قیمت عسل دارویی با ما در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عسل مرکبات

فروش عسل مرکبات طبیعی به صورت اینترنتی

عرضه آنلاین عسل مرکبات، صددرصد تضمینی و با تخفیف ویژه در مرکز عسل یاس صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري