خانه / عسل گون / فروش اینترنتی عسل گون اصل درجه یک

فروش اینترنتی عسل گون اصل درجه یک

فروش عسل گون اصل درجه یک در مرکز عسل یاس، انجام میشود. در مقاله ی زیر در ارتباط با عسل گون و خواص آن صحبت میکنیم؟ عسل گون چیست؟ عسل گون چگونه تولید میشود؟  خواص عسل گون چیست؟ در این مقاله سوالات مذکور پاسخ داده شده است.

فروش عسل گون

خرید عسل گون طبیعی

گون گیاهی خودرو در مناق کوهستانی است.در نواحی کوهی گیاه گون به فراوانی یافت میشود.گون به صورت بوته ای در مناطق کوهی میروید.این گیاه در نواحی که کندوی عسل در آن است به وفور یافت میشود.به همین علت، زنبور های عسل منبعی کافی برای برداشت شهد عسل گون خواهند داشت.

به این دلیل قیمت هر کیلو عسل گون نسبت به دیگر عسلهای طبیعی کمتر است.عسل گون یک عسل تک گیاه است.عسلهای طبیعی به دو دسته ی تک گیاه و چند گیاه تقسیم میشوند.عسلهای چند گیاه به عسلی میگوییم که از چند نوع شهد به مقادیر تقریبا برابر تشکیل شده باشد.عسل تک گیاه عسلی است که از شهد غالب یک گیاه تشکیل شده است.

به عنوان مثال عسل گون بیش از ۸۰ درصد از شهد گلهای گون تشکیل شده است.در عسل تک گیاه ممکن است درصد کمی از دیگر شهد ها نیز موجود باشد.وجود شهد های متفرقه در عسل تک گل، به دلیل وفادار نماندن زنبور ها به یک گیاه خاص است.به عنوان مثال در عسل گون ممکن است مقداری کم از شهد گلهای کنار یا شهد مرکبات نیز وجود داشته باشد.این به دلیل وفادار نبودن زنبور عسل به گیاه گون یا کنار است.

فروش عسل گون

نحوه تولید عسل گون

برای تولید عسل گون زنبور های عسل شهد گلهای گون را مینوشند.نوشیدن شهد به کمک خرطوم زنبور عسل انجام میشود.شهد از خرطوم زنبور مکیده شده و وارد معده زنبور میشود.زنبور عسل دود عدد معده دارد.اولی برای جذب غذاست و دومی برای ساختن عسل است.در معده دوم شهد پردازش شده و به عسل طبیعی تبدیل میشود.این تبدیل به دلیل وجود آنزیم های مخصوصی در معده دوم زنبور عسل است.

عسل بعد از تبدیل شدن، با همان خرطوم به درون تک تک حجره های کندو تزریق میشود.سپس زنبور های کارگر در بالای حجره ها شروع به بال زدن میکنند.این بال زدن برای چیست؟ برای خروج آب اضافی از درون عسل است.زیرا عسل در ابتدا رقیق است و دارای آب زیادی است.بعد از غلیظ شدن عسل روی آن راا با پولک های مومی میپوشانند.پولک های مومی از غده های شکمی زنبور عسل ساخته و تولید میشوند.

فروش عسل گون

خواص عسل گون

عسل گون مثل سایر عسلهای طبیعی دارای خواص زیادی است.اما در این جا به خواص برجسته ی عسل گون میپردازیم.عسل گون به بهبود بیماریهای قلب و عروق کمک میکند.عسل گون دارای شیرینی کمتری نسبت به دیگر عسلهاست.از این رو مناسب مصرف برای افراد دیابتی است.عسل گون طبیعی موجب تنظیم کلسترول خون میشود.

این عسل دردهای مفصلی و استخوانی را کاهش میدهد.عسل گون برای تقویت قوای جنسی مفید است.هم چنین مصرف این عسل طبیعی باعث پیشگیری ابتلا به سرطان میشود.درمان مشکلات کبدی و مشکلات سیستم گوارشی از دیگر خواص برجسته ی عسل گون است.این عسل کم خونی را با افزایش گلوبول های قرمز خون برطرف میکند.

فروش عسل گون

فروش عسل گون اصل درجه یک

فروشگاه اینترنتی عسل یاس عرضه کننده ی عسل گون کوهی با قیمت مناسب به صورت عمده و جزئی است.همکاران ما در مرکز عسل یاس در تلاشند تا گامی مهم در سلامت و رضایت مشتری بردارد.از این رو با کیفیت ترین محصولات را از زنبورستان های معتبر و تخصصی کشور در اختیار مشتری قرار میدهد.برای مشاوره خرید عسل گون، اطلاع از قیمت عسل گون و آشنایی با محصولات با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عسل گون

خرید اینترنتی عسل گون به قیمت کارخانه

خرید و فروش عسل گون ارگانیک در ایران در فروشگاه سراسری عسل یاس انجام میشود. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري