خرید اینترنتی بره موم به طوری که هم طبیعی باشد و هم مرغوب و اصل در مرکز فروش فرآورده های زنبور عسل یاس، امکانپذیر است. متن  زیر با موضوع نحوه تولید بره موم، خواص آن و نحوه سفارش بره موم عسل تنظیم شده است. برای آشنایی با این ماده ی دارویی از شما دعوت میکنیم با مقاله زیر همراه باشید.

خرید اینترنتی بره موم

خرید و فروش اینترنتی بره موم اصل

بره موم ماده ای است که در دمای بالا حالتی خمیری به خود گرفته و در دمای پایین جامد و شکننده است.بره موم توسط زنبور های پرستار و کارگر ساخته میشود.ماده پایه ای که بره موم از آن تهیه میشود صمغ گیاهان است.زنبورهای عسل با جمع آوری صمغ گیاهان و ترکیب آن با موم و عسل و گرده گل بره موم میسازند.

دلیل شکننده بودن بره موم در درمای پایین، وجود موم عسل در آن است.رنگ بره موم معمولا از قهوه ای و مشکی تا سبز متغیر است.دلیل این تففاوت رن در بره موم، متفاوت بودن رنگ صمغ جمع آوری شده است.بره موم در کندوی عسل نقش ماده ضدعفونی کننده و الکل را ایفا میکند.این ماده در کندو برای ضدعفونی کردن محیط کندو و پر کردن شکاف های کندو به کار میرود.

خرید اینترنتی بره موم

 

نحوه برداشت بره موم طبیعی

از آنجایی که زنبورهای عسل طبق غریزه خود با بره موم شکاف های دیواره ها و حفره های ایجاد شده در کندو را پر میکنند، زنبور داران برای برداشت بره موم از این غریزه استفده میکنند.زنبور داران تخته ای شکاف دار و منفذدار را در کندو قرار میدهند و زنبور ها آن را از بره موم پر میکنند.سپس تخته را بعد از پرشدن خارج کرده و بره موم را استخراج میکنند.

خرید اینترنتی بره موم

خواص بره موم اصل ارگانیک

بره موم حاوی صمغ یا رزین، انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدانها و مواد معدنی لازم برا بدن است.بره موم به دلیل داشتن آنتی اکسیدان، سیستم ایمنی بدن را بسیار تقویت کرده و از انواع عفونت ها جلوگیری میکند.بره موم برای درمان کولیت روده بسیر مفید است.

مصرف بره موم موجب پیشگیری از بروز هر گونه سرطان و یا تومور میشود.همچنین برای درمان زخم های سطحی پوستی یا زخم های درونی بدن مفید است.بره موم برای مبارزه و از بین بردن انواع عفونت بسیار عالی عمل میکند.مصرق بره موم با بیماری های عفونی، باکتریایی و قارچی مبارزه میکند.بره موم را میتاون برای پاکسازی محیط دهان و لوله گوارشی به صورت جویدنی مصرف نمود.

خرید اینترنتی بره موم

خرید اینترنتی بره موم طبیعی

مرکز عسل یاس عرضه کننده ی بره موم و کپسول بره موم با بهترین قیمت و کیفیت بالا به صورت عمده و جزئی میباشد.شما عزیزان میتوانید برای سفارش عمده و جزئی بره موم با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.هم چنین شما عزیزان میتوانید برای سفارش سایر فرآورده های زنبور عسل با ما در ارتباط باشید: