خرید اینترنتی عسل گون کوهی اصل در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. برای آشنایی با عسل گون کوهی و خواص آن با مقاله زیر همراه باشید. در این مقاله نحوه تولید عسل گون نیز توضیح داده شده است.

خرید عسل گون کوهی

خرید عسل گون طبیعی

عسل گون یک عسل طبیعی تک گل است.  عسل گون کوهی یک داروی طبیعی برای درمان بسیاری از بیماری هاست. دسترسی به عسل کوهی سخت است و برداشت آن نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد. عسل کوهی معمولا برای درمان بیماری های لاعلاج انتخاب میشود. زنبورهایی که عسل وحشی تولید میکنند نژاد خاصی دارند.

زنبورهای تولید کننده عسل وحشی دارای جثه ی کوچکی هستند. این زنبورها کندوی خود را در دل طبیعت در محل های غیر قابل دسترس میسازند. برداشت کننده عسل وحشی کندو های عسل را در شکاف صخره ها یا ارتفاع درختان می یابند. کندو عسل وحشی دارای سوراخ های ریزتری نسبت به کندو های پرورشی دارد.

عسل ها در طبیعت به دو دسته تک گل و چند گل تقسیم میشوند. عسل های تک گل شامل مقدار زیادی از شهد یک گل میشوند.این شهد دارای فراوانی بیشتری است و به آن شهد غالب گفته میشود. در عسل های چند گل که به عسل چهل گیاه نیز معروف هستند، شهد های متنوعی وجود دارد که میزان آن ها تقریبا با هم یکسان است.

تولید عسل گون نیازمند نوشیدن شهد گلها توسط زنبور عسل است. زنبور عسل به کمک خرطوم خود شهد گلها را مینوشد. شهد در معده دوم زنبور عسل به عسل طبیعی تبدیل میشود. تبدیل شهد به عسل در معده دوم زنبور عسل به دلیل وجود آنزیم های مخصوصی در معده زنبور عسل است.

بعد از تولید عسل زنبور آن را با خرطوم خود درون خانه های کندو تزریق میکند. عسل در ابتدا رقیق است. برای خروج آب اضافی از عسل تولید شده زنبور عسل بر فراز آن شروع به بال زدن میکند. سپس روی عسل با لایه ای از موم پوشانده میشود تا عسل دچار الودگی نشود و تازه بماند.

خرید اینترنتی عسل گون

خواص عسل گون

عسل گون باعث بهبود بیخوابی میشود. این عسل برای تقویت حافظه مفید است. مصرف عسل گون برای گرفتگی صدا مناسب است. عسل گون کم خونی را درمان میکند.

مصرف عسل گون باعث حفظ سلامت قلب میشود. این عسل ضد پیری است. عسل گون طبیعی دیابت را درمان میکند. تقویت روده یکی دیگر از خواص عسل گون است.

عسل گون از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. مصرف عسل گون باعث التیام زخم های حلق و ریه میشود. عسل گون سینوزیت را درمان میکند. مصرف عسل گون به هضم غذا کمک میکند.

خرید اینترنتی عسل گون

فروش عسل گون طبیعی

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع محصولات زنبور عسل است.

برای سفارش عسل و یا محصولات دیگر ما با مدیر فروش در تماس باشید.