شرکت پخش عسل در کشور عزیزمان ایران بسیار فراوان است. اغلب این شرکت های پخش عسل علاوه بر توزیع انواع عسل تمام فرآورده های زنبور عسل را نیز توزیع می کنند. عسل اکالیپتوس هم یکی از انواع عسل های توزیع شده است.

خرید عسل اکالیپتوس

قیمت عسل اکالیپتوس

می دانیم که عسل اکالیپتوس یکی از نمونه عسل های تک گل است.این عسل تک گل در کشور عزیزمان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.معمولا این گیاه بومی در استرالیا سبز می شود.در مورد گیاه اکالیپتوس باید گفت که از ریشه، برگ این گیاه استفاده فراوانی می شود.علاوه بر تغذیه زنبور عسل از شهد این گیاه که عسل اکالیپتوس تهیه می شود روغن اکالیپتوس هم نیز تهیه می شود.اما با توجه به تحقیقات دانشمندان بر روی روغن اکالیپتوس متوجه شدند که روغن اکالیپتوس برای انسان سمی است.عسل اکالیپتوس بر خلاف روغن اکالیپتوس دارای خواص دارویی و درمانی بسیار فراوانی است.

قیمت عسل اکالیپتوس با توجه به تولید ،توزیع عسل و فروش جزئی ، کلی تمام فراورده های زنبور عسل تعیین شده است. همکاران ما تمام فراورده های زنبور عسل را به صورت عمده بسته بندی خواهد شد.

اگر در بازار جستجو کرده باشید خواهید دید قیمت عسل اکالیپتوس متفاوت می باشد. باید محصول نامبرده را از مراکز معتبر خریداری کرد تا به کیفیت و مرغوب بودن محصول پی برد.عسل اکالیپتوس عسلی تیره رنگ می باشد.اکالیپتوس درختی در نواحی استرالیا می باشد.همچنین در برخی از مناطق ایران می توان شاهد جمع آوری شهد زنبور عسل از گیاه اکالیپتوس بود.این نواحی تحت پوشش گیاه اکالیپتوس شامل شمال ، جنوب و  برخی از دشت های مرکزی ایران به ویژه در فسا و  خور و بیابانک می باشد.همچنان که در تصویر ذیل مشاهده می کنید تعدادی از عسل های بسته بندی شده را می بینید.

خرید عسل اکالیپتوس

خواص درمانی عسل اکالیپتوس

  • عسل اکالیپتوس برای کشتن باکتری ها بسیار استفاده می شود.
  • این محصول بیشتر برای درمان جراحات، زخم ها و پایین آوردن تب نیز استفاده می شود.
  • این محصول بسیار لذیذ برای برطرف کردن و رفع ناراحتیهای تنفسی آسم و برونشیت بسیار مفید است.
  • یک داروی بسیار معجزه آسا برای درد مفاصلشرکت پخش عسل

شرکت پخش عسل

یاد آور می شویم که در کشورمان ایران شرکت و مراکز زیادی جهت پخش و توزیع عسل وجود دارد.بهتر است برای خرید عسل طبیعی این شرکت ها و مراکز معتبر را شناسایی کنیم.شرکت و مرکز عسل یا با برند معتبر جهانی در زمینه توزیع و پخش انواع عسل فعالیت بسیار گسترده جهانی دارد.این مرکز علاوه بر پخش عسل انواع فرآورده های زنبور عسل را به فروش می رساند.برای خرید و ثبت سفارش کافی است با همکاران ما در ارتباط باشید.