خانه / پودر عسل / مرکز خرید اینترنتی پودر عسل

مرکز خرید اینترنتی پودر عسل

خرید اینترنتی پودر عسل طبیعی و اصل  مرکز فروش عسل یاس صورت میپذیرد. پودر عسل و کاربرد آن موضوعی است که در این مقاله به آن میپردازیم. در متن ذیل در مورد خواص پودر عسل و نحوه ی سفارش آن صحبت می نماییم.

خرید اینترنتی پودر عسل

فروش پودر عسل طبیعی

پودر عسل از عسل طبیعی گرفته شده است.عسل طبیعی دارای غلظت و چسبندگی فراوانی است.از این رو عسل را خشک کرده و پودر آن را تولید میکنند.آذربایجان غربی اولین منطقه ای بود که پودر عسل در آن تولید شد.پودر عسل خیلی زود جای شکر را در صنعت غذایی کشور خواهد گرفت.

استفاده از پودر عسل به جای شکر در سلامت مصرف کننده بسیار موثر است.این محصول میتواند جایگزین مناسبی برای تولید مواد غذایی باشد.برای تولید پودر عسل، ۹۸ درصد مایع را از عسل میگیرند. و تنها ۲ درصد آن در پودر باقی میماند.پودر عسل برای دستورهای آشپزی بسیار مناسب و کاربردی است.در پودر عسل طبیعی هیچ گونه مواد شیمیایی وجود ندارد.

خرید اینترنتی پودر عسل

کاربرد های پودر عسل

از پودر عسل در برخی کارخانه های شکلات سازی، بستنی سازی به عنوان شیرین کننده استفاده میشود.این محصول ارگانیک را به عنوان طعم دهنده نیز جایگزین میکنند.بسیاری از آشپزها، شیرینی فروشی ها و نانوا ها از پودر عسل به عنوان شیرین کننده بهره میبرند.

خرید اینترنتی پودر عسل

روش تهیه ی پودر عسل

بعضی از افراد تمایل دارند که پودر عسل را خودشان از عسل طبیعیی تهیه و تولید کنند.تولید خانگی پودر عسل یا با دستگاه خشک کن تولید میشود یا با دستگاه فر.اگر دستگاه خشک کننده موجود باشد، باید عسل را به صورت یک لایه ی بسیار نازک روی ورق مخصوص آشپزی بریزیم.اگر از دستگاه فر استفاده میکنید، باید طی ۲۴ ساعت و با پایین ترین درجه حرارت ممکن پودر عسل را تهیه کنید.

خرید اینرنتی پودر عسل

خواص پودر عسل

پودر عسل طبیعی خواص عسل طبیعی را به همراه دارد.پودر عسل همانند عسل مقوی و انرژی زاست.مصرف پودر عسل به کاهش وزن فرد مصرف کننده کمک میکند. اما چگونه؟

این محصول سیستم سوخت و ساز یا همان متابولیسم بدن را فعالتر کرده و موجب کاهش وزن میشود.در پودر عسل ترکیبات عسل طبیعی نهفته است. ترکیباتی چون پروتئین ها، ویتامین ها و مواد آلی و معدنی لازم برای بدن.موجب کنترل قند خون است.همچنین فشار خون و کلسترول خون را تنظیم میکند.مصرف پودر عسل طبیعی به درمان بیماری های عفونی و بیماری قلب و عروق کمک میکند.

خرید اینترنتی پودر عسل

خرید اینترنتی پودر عسل طبیعی

مرکز فروش عسل یاس، تولید کننده ی مرغوب ترین پودر عسل طبیعی در کشور است.هدف ما عرضه ی فرآورده های اصل و ارگانیک زنبورعسل با قیمتی مناسب است.سایر فرآورده های عرضه شده توسط زنبور عسل در مرکز عسل یاس عبارتند از:

  • عسل طبیعی گون
  • عسل طبیعی کنار
  • عسل طبیعی چهل گیاه
  • عسل طبیعی مرکبات
  • عسل طبیعی یونجه
  • موم زنبورعسل
  • بره موم عسل
  • ژل رویال زنبور عسل
  • گرده گل زنبور عسل

برای سفارش هر یک از محصولات ما به فروشگاه عسل یاس وارد شده یا با مشاور فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري