خانه / ژل رویال / تجارت ژل رویال درجه یک در ایران

تجارت ژل رویال درجه یک در ایران

تجارت و خرید و فروش ژل رویال درجه یک در ایران در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. در این مقاله به بررسی خواص دارویی و غذایی و نیز قیمت و نحوه مصرف ژل رویال میپردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت ژل رویال

خرید اینترنتی ژل رویال

ژل رویال یکی از فرآورده های جانبی زنبور عسل است. این محصول با نام شاه انگبین، ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای ملکه و شیر زنبور عسل معروف است. ژل رویال محصول بسیار مقوی و دارویی زنبور عسل است. قیمت ژل رویال نسبت به محصولات دیگر زنبور عسل بالاتر است. این به دلیل خواص دارویی و درمانی ژل رویال و تولید محدود آن است. سالانه مقدار کمی ژل رویال در کندو عسل تولید میشود. در حالی که تولید محصولاتی مانند عسل بیشتر است.

ژل رویال بعد از تخم گذاری زنبور ملکه تولید میشود. ملکه زنبور عسل در کندو حرکت میکند و در خانه ها شش ضلعی کندو تخم میگذارد. زنبور های پرستار به دنبال ملکه خانه های کندو را از ژل رویال پر میکنند. لارو هایی که از تخم ها متولد میشوند از این ژل برای رشد خود تغذیه میکنند. ژل رویال در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد.

برداشت ژل رویال به ابزار و تخصص کافی نیازمند است. ژل رویال را باید قبل از تمام شدن آن از کندو برداشت کرد. برای تولید ژل رویال زنبورداران عبور ملکه در کندوی عسل را محدود میکنند. این محدودیت به وسیله ی ابزاری به نام شبکه مانع ملکهصرت میپذیرد. با قرار دادن شبکه مانع ملکه در کندوی عسل، عبور ملکه در کندو محدود میشود و ژل رویال تنها در خانه های مشخص شده تولید میشود.

تجارت ژل رویال

خرید ژل رویال اصل

ژل رویال ماده ای سفید رنگ با بویی تند و حالت ژلاتینی است. دقت کنید هر چه رنگ ژل رویال به سفید نزدیک تر باشد ژل رویال تازه تر است. ژل رویال تا زمانی که در محیط کندو نگهداری شود خراب نمیشود. اما به محض قرار گرفتن خارج از کندو در عرض ده دقیقه خراب میشود. به همین علت ژل رویال را بعد از برداشت بلافاصله در دمای یخچال یا فریزر قرار میدهند.

ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. مقدار ژل رویال مورد استفاده باید طبق نظر پزشک طب سنتی باشد. ژل رویال اگر با عسل مخلوط شود در دمای معمولی نیز قابل نگهداری است و خراب نمیشود.

ژل رویال بسیاری از بیماری ها را درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. ژل رویال برای بیماران آلزایمری بسیار مفید است و در تقویت حافظه نقش مهمی دارد. ژل رویال باعث افزایش زول عمر میشود. کم خونی را برطرف میکند و ناباروری در مردان را درمان میکند.

برای سفارش ژل رویال ارگانیک و طبیعی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش ژل رویال

عرضه ژل رویال طبیعی در ایران

عرضه ژل رویال طبیعی در ایران در مرکز فروش عسل یاس صورت میگیرد. ژل رویال …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري