شرکت صادرات عسل در کشور عزیزمان ایران به صورت محدودی می باشد. این شرکت های صادراتی عسل انواع عسل از قبیل عسل یونجه و فرآورده های زنبور عسل را به صورت عمده به کشور های همسایه و دیگر کشورها صادر و به فروش می رسانند.

قیمت عسل یونجه

عسل یونجه

می دانیم که گیاه یونجه همانند برخی از دیگر گیاهان یک گیاه علوفه ای است.معمولا از گیاه یونجه برای خوراک دام استفاده می شود.گیاه یونجه دارای طبعی گرم و تر است.زنبور عسل در دشتی هایی که پر از گیاه یونجه باشد شروع به جمع آوری شهد گلهای این گیاه می کند.
عسل یونجه جز دسته عسل های تک گل است.عسل یونجه دارای خواص معجزه آسایی برای درمان بیماری ها است.
بیشتر اطبا قدیم و جدید توصیه های فراوانی در مورد مصرف عسل یونجه نموده اند.می دانیم که مصرف افراطی و بیش از حد هر نوع خوراکی دارای ضرر و زیان هاییاست.

شرکت صادرات عسل

خواص و فواید دارویی و درمانی عسل یونجه

  • عسل یونجه جز عسل هایی است که به انسان آرامش می دهد و یک داروی نشاط آور است.
    توصیه می کنیم این مکمل غذایی خود را در وعده صبحانه خود قرار داده تا به خواص شگفت انگیز آن پی ببرید.
  • مادرانی که به نوزادان خود شیر می دهند و به دلایلی دچار کمبود شیر هستند می توانند با مصرف عسل یونجه شیر خود را افزایش دهند.
  • گاها در طول روز به دلیل سختی کار و یا برخی مشگلات بدنمان دچار ضعف و بی حالی می شود.
    با مصرف عسل یونجه می توان، توان و قدرت بدنی اولیه را به بدن بازگرداند.

خواص عسل یونجه

شرکت صادرات عسل

این شرکت های صادراتی عسل علاوه بر صادرات عسل به دیگر کشورها انواع عسل را در کشور خودمان نیز به فروش می رسانند.انواع عسل های طبیعی تک گل و چند گیاه در کشورمان ایران عرضه و توزیع می شود.زنبورداران عزیزی در مرکز عسل یاس جهت آماده و پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان در زمینه صادر کردن عسل می باشند.