خرید پودر ژله رویال طبیعی درجه یک در مرکز عسل یاس امکان پذیر شده است. در این مقاله با ژل رویال و خواص آن آشنا میشوید. ژله رویال چگونه تولید میشود؟ طریقه مصرف پودر ژله رویال چگونه است. نحوه نگهداری پودر ژل رویال چگونه است؟ در این مقاله به پرسش های مذکور پاسخ میدهیم.

خرید پودر ژل رویال

خرید پودر ژل رویال

ژل رویال ماده ای خام است که زنبور عسل آنرا تولید میکند.این محصول هیچ نیازی به فرآوری ندارد و به صورت خام قابل مصرف است.اما ژل رویال برای چه به پودر فرآوری میشود؟یکی از دلایل تولید پودر ژل رویال نگهداری آن در شرایط ویژه است.

ژل رویال حتما باید در دمای یخچال یا فریزر باشد تا سالم بماند اما پودر ژل رویال این محدودیت را ندارد.پودر ژل رویال به دلیل حذف رطوبت میتواند در شرایط محیط نگهداری شود.یکی از مهم ترین نگرانی های افراد این است که ژل رویال بعد از تبدیل به پودر ژل رویال آیا خواص قبلی خود را به همراه دارد؟پاسخ این است. بله پودر ژل رویال تمام خواص ژل رویال خام را حفظ میکند.

خرید پودر ژل رویال

تولید ژل رویال

ژل رویال از غده هایی موجود در سر زنبور عسل تولید میشود.نام این غده ها غدد هیپوفارنکس است.ژل رویال با نام های ژل شاهانه، ژل سلطنتی، غذای ملکه و شیر زنبور عسل خوانده میشود.

زمانی که ملکه زنبور عسل در خانه های کندو تخم گذاری میکند، زنبورهای پرستار ژل رویال را در این خانه ها تزریق میکنند.لارو های زنبور عسل بعد از به دنیا آمدن تا سه روز از ژل رویال تغذیه میکنند.بعد از روز سوم لارو ها به خوردن عسل و گرده گل روی می آورند.غذای ملکه زنبور عسل ز بدو تولد تا زمان مرگ ژل رویال است.به همین دلیل به ژل رویال غذای ملکه گفته میشود.

خرید پودر ژل رویال

خواص پودر ژل رویال

پودر ژل رویال به تنظیم سیستم هورمونی بدن کمک میکند.تنظیم فشار خون و چربی خون  از خواص پودر ژل رویال است.مصرف پودر ژل رویال قوای جنسی را افزایش میدهد.ژل رویال به بهبود و درمان سرطان میپردازد.پودر ژل رویال به درمان نازایی میپزدازد.مصرف پودر ژل رویال برای پیشگیری از آلزایمر و پیری زودرس مفید است.ژل رویال بدن را در برابر انواع عفونت ها مقاوم میکند.

خرید پودر ژل رویال

خرید عمده پودر ژله رویال

شرکت عسل یاس، عرضه کننده پودر ژل رویال اصل و با کیفیت است.برای سفارش عمده و جزئی پودر ژل رویال با مدیر فروش در تماس باشید.