عسل گون طبیعی یکی از عسلهای پرطرفدار است که نقش مهمی برای سلامتی انسان ایفا میکند. خواص دارویی این عسل، سلامتی را بیمه میکند و به درمان بسیاری از بیماری ها کمک میکند.

خرید عسل طبیعی گون

قیمت عسل گون

عسل گون از شهد گیاه گون تشکیل شده است.این عسل طبیعی، دارای ترکیبات شفابخش طبیعت است و در میان مصرف کنندگان عسل، بسیار محبوب است.گیاه گون، یک گیاه خودرو و کوهی است.این پوشش گیاهی در کوهستان ها به وفور یافت میشود.بنابراین، شهد لازم برای ساخت عسل گون، همیشه و به فراوانی در طبیعت موجود است.

این یکی از دلایل ارزان تر بودن هر کیلو عسل گون طبیعی نسبت به سایر عسلهای گیاهی است.این عسل رنگ کهربایی مایل به زردرنگ دارد.طعم خاص و شیرینی ملایمی دارد و برای بیماران دیابتی مناسب است.برای ساختن یک کیلو عسل، میلیونها زنبور در کندو مشغول همکاری با یکدیگرند.زنبورهای کارگر وظیفه جمع کردن شهد را خارج از کندو به عهده دارند.

آنها شهد را از گل های گون مینوشند و این شهد در معده ی عسل آنها، تبدیل به عسل طبیعی رقیق میشود.این عسل رقیق در حفره های کندو به وسیله خرطوم های بلند و باریک زنبور تخلیه میشود.برای غلیظ کردن عسل، زنبور ها بعد از تخلیه، بالای این حفره ها بال میزنند تا بر اثر فرآیند تبخیر سطحی، عسل غلظت لازم را پیدا کند.سپس آنرا با لایه ای از موم نازک، که از غده های شکمی زنبور عسل تولید میشود میپوشانند.

خرید عسل طبیعی گون

خواص عسل گون

عسل گون برای صاف کردن خون و تقویت قلب و عروق میشود.این عسل باعث درمان کم خونی و کاهش چربی خون میشود.مصرف عسل گون طبیعی باعث درمان درد مفصلی و تسکین این درد هاست.هم چنین به تقویت معده و درمان بیماری های گوارشی کمک میکند.

عسل گون رفلاکس معده و مسمومیت معده را درمان میکند.هم چنین تقویت انرژی بدن و سیستم ایمنی بدن را موجب میشود.این عسل مانند همه ی عسلهای طبیعی،به تقویت حافظه و درمان ضعف بدن کمک میکند.این عسل به درمان سرماخودگی و سرفه و گلودرد و علائم آنفولانزا کمک میکند.برای التیام زخم های ریه و زخم های سطحی بدن عسل گون مفید و موثر است.

خرید عسل طبیعی گون

خرید عسل طبیعی گون

مرکز عسل یاس، فروشنده ی عمده و جزئی انواع عسل طبیعی از جمله عسل گون اصل میباشد.عسل گون با بهترین قیمت و کیفیت بالا به همراه ضمانت نامه آزمایشگاه به سراسر نقاط کشور ارسال میشود.در این مرکز، زنبورداران متعهد گرد هم آمده تا فرآورده های ارگانیک و با کیفیت زنبور عسل را برای ارتقای سلامت مصرف کنندگان عزیز تولید نمایند.لینک سایر محصولات فروشگاه عسل یاس:

برای خرید و سفارش هر کدام از محصولات با مشاور فروش در تماس باشید.