خانه / کپسول بره موم / خرید کپسول بره موم سبز اصل

خرید کپسول بره موم سبز اصل

خرید کپسول بره موم اصل از خرید بره موم خام به صرفه تر است. آیا میدانید چرا؟ خواص بره موم طبیعی و تفاوت بره موم خام و کپسول بره موم را در مقاله زیر مورد بررسی قرار میدهیم.

خرید کپسول بره موم

قیمت بره موم خام

بره موم طبیعی یک ماده ی چسبناک است که به چسب زنبور عسل معروف میباشد.ماده ی اولیه برای تولید بره موم، صمغ گیاهان است.این صمغ را زنبور عسل با تلاش فراوان به کمک دهان و پاهای خود از گیاهان جدا میکنند.بره موم ترکیبی از صمغ و موم و عسل میاشد.زنبور عسل صمغ را به وسیله دهان خود قطعه قطعه نموده و به کندو میبرد.درون کندو، این قطعات با موم و عسل ترکیب شده و بره موم ساخته میشود.

بره موم شکلی خمیری دارد و در دمای پایین شکننده میشود.از بره موم برای ضدعفونی کردن محیط کندو استفاده میشود.زنبور ها به وسیله ی بره موم، شکاف ها و منفذ های کندو را میپوشانند تا از ورود آلودگی از طریق این منافذ جلوگیری کنند.بره موم محیط کندو را از هر گونه آلودگی حفظ میکند.برداشت بره موم با روشهای گوناگونی انجام میشود.

از روش های معروف برداشت بره موم، استفاده از صفحه های منفذ دار است.این صفحه ها را درون محیط کندو قرار میدهند و بعد از پر شدن منافذ از بره موم، آنرا خارج کرده و بره موم را برداشت میکنند.زنبورهای عسل وجود هر گونه منفذ غیر معمول در کندو را تشخیص میدهند و به دلیل غریزه آنرا از بره موم پر میکنند.برای اطلاع از قیمت بره موم خام با مشاور فروش ما در تماس باشید.

خرید کپسول بره موم

سفارش کپسول بره موم

بره موم در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری های جسمی کاربرد دارد.از این ماده به دلیل خواصی که دادر در تولید مواد دارویی، بهداشتی، پزشکی و آرایشی بسیار استفاده میشود.در دوران قدیم از بره موم برای بی حس کردن زخم ها و تسکین درد استفاده میشد.از بره موم برای ساختن بی حس کننده در پزشکی امروزی بهره میبرند.بره موم برای ضدعفونی کردن و بستن زخم های موضعی نیز به کار برده میشد.این ماده به دلیل فعالیت ضدباکتریایی قوی که دارد، برای عفونت ها ریوی و برطرف کردن سایر عفونت ها موثر است.بره موم کولیت روده را درمان میکند. همچنین در درمان رماتیسم موثر است.

مصرف بره موم باعث کنترل و تنظیم کلسترول خون میشود.جویدن بره موم خام به رفع بیماری های لثه و از بین بردن باکتری در دهان و دندان کمک میکند.بره موم خام برای دستگاه گوارش انسان قابل جذب نیست.برای جذب بره موم و بهره بردن از خواص دارویی بره موم، آنرا فرآوری میکنند.کپسول بره موم یکی از اشکال بره موم فرآوری شده است.بره موم فرآوری شده مولکولهای شکسته شده ی قابل هضم بره موم را شامل میشود.کپسول بره موم معمولا روزانه یک عدد به همراه آب عسل تجویز میگردد.

خرید کپسول بره موم

خرید کپسول بره موم اصل

مرغوب ترین بره موم خام، بره موم سبز رنگ است.بره موم به رنگ های مختلفی یافت میشود.علت تفاوت در رنگ بره موم، صمغ موجود در آن و پوشش گیاهی منطقه است.میزان گرده گل، عسل و موم موجود در بره موم های مناطق  مختلف نیز، متفاوت استبره موم به رنگ های قهوه ای، قهوه ای مایل به سبزو سیاه نیز در بازار یافت میشود.مرکز فروش عسل یاس، عرضه کنده ی بره موم خام، عصاره ی بره موم، پودر بره موم و کپسول بره موم به صورت عمده و جزئی میباشد.برای سفارش محصولات و خرید کپسول بره موم اصل، با ما در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري