بهترین عسل کنار را از کجا تهیه کنیم؟ از کجا به اصل بودن و طبیعی بودن عسل کنار پی ببریم؟ خواص عسل کنار چیست؟ ویژگی های ظاهری یک عسل مرغوب چیست؟ برای یافتن پاسخ و خرید بهترین عسل کنار طبیعی به مقاله زیر رجوع فرمایید.

خرید بهترین عسل کنار

عسل کنار چیست؟

عسل کنار یکی از عسلهای بسیار مقوی طبیعت است.این عسل از شهد درخت سدر یا همان درخت کنار برداشت میشود. کنار درختی با ارتفاع ۱۰ متر با برگ های کوچک است.میوه درخت کنار خوراکی است، شکلی مانند تخم مرغ با اندازه کوچک دارد و دارای خواص دارویی فراوانی است.از گیاه کنار در کتاب های طب قدیم با نام های شجره النبق، سدر، ضال و سنجد گرجی نیز یاد شده است.خواص کنار در روشهای درمانی طبیعی، در درمان امراض بسیار موثر واقع شده است.عسل کنار برگرفته از شهد این درخت میباشد که خواص دارویی و تقویتی بسیاری را شامل میشود.

خرید بهترین عسل کنار

زمان برداشت عسل کنار

زنبورداران عسل کنار را یا در اواخر تابستان برداشت میکنند یا در اوسط فصل پاییز.عسل کنار در ناحیه خلیج فارس در کشور های حوزه این دریاچه بسیار محبوب است و مردم عرب زبان آنرا عسل عربی یا عسل سدره نیز مینامند.محبوبیت عسل کنار میان مردم بومی و غیر بومی به دلیل ارزش غذایی بسیار بالای آن میباشد.

خرید بهترین عسل کنار

طبع عسل کنار چیست؟

عسل کنار در طب معروف بوعلی سینا دانشمند معروف دوران قدیم برای سرد مزاجان توصیه شده است. چون طبع عسل کنار گرم است.عسل کنار دارای خاصیت تقویت کننده جنسی است. همچنین به ضعف قوای جسمانی و افزایش انرژی بدن کمک فراوانی میکند.برخی ترکیبات موجود در عسل کنار عبارتند از: کلسیم، سلنیوم، منیزیم، انواع ویتامین گروه ب، ویتامین ث، آنتی اکسیدانهای ضروری، آهن و سایر مواد مهم اداره کننده سیستم متابولیسمی بدن.

خرید بهترین عسل کنار

دلیل کف کردن عسل کنار

کف کردن عسل کنار کاملا طبیعی است. دلیل کف کردن این عسل، شهد خود گیاه کنار میباشد.پس کف کردن این عسل پس از برداشت هیچ ربطی به نا مرغوب بودن عسل ندارد.دلیل ایجاد شدن این کف وجود میزان قابل توجهی ساپونین در عسل این گیاه میباشد.ساپونین یک ماده طبیعی گلیکوزیدی است که در برگ برخی گیاهان از جمله کنار تولید شده و باعث ایجاد کف طبیعی میشود.

این کف بر خلاف تصور اکثر افراد دارای ارزش غذایی بسیار بالایی نیز میباشد. کف این عسل بسیار خوش بو و خوش طعم و مقوی و نشاط آور است.عسل کنار طبیعی پس از برداشت کف میکند و رنگی روشن دارد. اما پس از گذشت زمان کف آن میخوابد و رنگ آن عقیقی تیره میشود.پس یادمان باشد که کف روی عسل کنار در ابتدای برداشت نه تنها غیر معمول نیست، بلکه نشان از طبیعی و اصل بودن عسل دارد.برای سفارش و خرید بهترین عسل کنار طبیعی با همکاران ما در تماس باشید.

خرید بهترین عسل کنار

خواص عسل کنار برای سلامتی

عسل کنار یک مجموعه  ویژه از خواص شگفت انگیز درمانی و تغذیه ای است.مصرف عسل کنار به عملکرد صحیح معده و روده کمک میکند و از بروز هرگونه اختلال گوارشی جلوگیری میکند.عسل کنار با کاهش کلسترول مانع نشست چربی های اضافه در دیواره قلب و عروق خونی میشود.این عسل با تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن، مقابله بدن در برابر ویروس سرماخوردگی را افزایش میدهد و به درمان آن میپردازد.

عسل کنار به دلیل داشتن انواع مواد مغذی و فسفر به داشتن حافظه ای عالی و هوشیاری بالا کمک میکند.همچنین با تامین آهن مورد نیاز برای ساخت گلبول های قرمزخون، مانع بروز کم خونی میشود.از عسل کنار میتوان برای استعمال روی زخم های موضعی استفتده کرد چرا که آنتی اکسیدان های موجود در عسل کنار قادر به ضدعفونی کردن و محافظت زخمها در برابر انواع حمله باکتریایی هستند.عسل کنار یک تقویت کننده عمومی محسوب میشود و انرژی زاست.

خرید بهترین عسل کنار

خرید بهترین عسل کنار طبیعی

بهترین روش برای تهیه یک عسل خالص و طبیعی که کیفیتی بالا داشته باشد، خرید از مرکز معتبر محصولات زنبور عسل است.فروشگاه عسل یاس فرآورده های طبیعی زنبور عسل را از طریق زنبور داران برجسته و متعهد کشور به دست مصرف کننده عرضه میکند.محصولات ارگانیک پس از طی مراحل آزمایشگاه به طور مطمئن و ضمانت شده به دست مشتری برای مصرف دارویی و غذایی میرسد.برای خرید بهترین عسل کنار طبیعی و سایر محصولات ارگانیک زنبور عسل با مشاوران مرکز عسل یاس در ارتباط باشید.برای مشاهده سایر محصولات، روی لینک محصولات ما کلیک کنید.