خرید اینترنتی پودر ژل رویال در مرکز عسل یاس امکانپذیر است. در این مقاله ژل رویال و خواص آن و نحوه تولید آن را شرح میدهیم. برای آشنایی با ژل رویال و خواص آن برای سلامتی انسان با مقاله زیر همراه باشید.

خرید اینترتنی پودر ژل رویال

قیمت ژل رویال

ژل رویال ماده ای است سفید رنگ مایل به شیری.بوی ژل رویال تند و طعم آن ترش است.ژل رویال یکی از فرآورده های دارویی زنبور عسل است.تولید ژل رویال در کندوی عسل محدود است.هر ساله مقدار کمی ژل رویال در کندو تولید میشود.این یکی از دلایل گران تر بودن ژل رویال است.

ژل رویال به دلیل محدودیت در تولید و در عین حال خواص بسیار زیاد گران تر از سایر محصولات زنبور عسل است.ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود.هر چه ژل رویال تازه تر باشد رنگ آن به سفید نزدیکتر است.ژل رویال با نام های ژل سلطنتی، ژل شاهانه و شاه انگبین نیز شناخته میشود.

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

خواص ژل  رویال

ژل رویال سیستم ایمنی بدن را بسیار تقویت میکند.ژل رویال حاوی پروبیوتیک های مفید برای بدن است.ژل رویال برای بیماری آلزایمر مفید است.این محصول موجب طول عمر فرد مصرف کننده میشود.ژل رویال از بروز پیری زود رس جلوگیری میکند.ژل رویال عوارض دوران یائسگی را بهبود میبخشد.مصرف ژل رویال با کاهش درجه کلاژن، پوستی بهتر را به ارمغان می آورد.

ژل رویال خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد.بنابراین مصرف ژل رویال باعث مبارزه ب بیماری های مختلف میشود.ژل رویال خواص ضدباکتریایی دارد.مصرف ژل رویال باع درمان بیماری های عصبی میشود.ژل رویال از مغز و حافظه محافظت میکند.مصرف ژل رویال باعث کاهش کلسترول خون میشود.

بدین شکل ژل رویال احتمال بروز سکته را کم میکند.ژل رویال با افزایش تعداد گلبول های قرمز خون به رفع کم خونی کمک میکند.مصرف ژل رویال به بهبود سلامت روان کمک میکند.ژل رویال ضد سرطان است و عوارض ناشی از شیمی درمانی را برطرف میکند.ژل رویال برای درمان بیماری دیابت مفید است.مصرف ژل رویال باعث درمان باباروری در مردان میشود.

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

فروش ژل رویال

ژل رویال را زنبور های پرستار در کندو تولید میکننددر سر این زنبورها یک جفت غده به نام غدد هیپوفارنکس موجود است.ژل رویال را این غده ها ترشح و تولید میکنند.اما دوران ترشح ژل رویال کوتاه است.بعد از اتمام این دوران غده ها کوچکتر شده و تحلیل میروند.ژل رویال بعد از تخم گذاری  ملکه در کندو تولید میشود.ژل رویال غذای همیشگی ملکه زنبور عسل است.لارو های زنبور عسل نیز بعد از تولد تا سه روز از ژل رویال تغذیه میکنند.

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

مرکز عسل یاس عرضه کننده ژل رویال اصل ایرانی به سراسر کشور است.ژل رویال به صورت عمده دارای ضمانت نامه آزمایشگاه است.برای سفارش این محصول با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.