خانه / ژل رویال / خرید اینترنتی ژل رویال با قیمت مناسب

خرید اینترنتی ژل رویال با قیمت مناسب

فروش اینترنتی ژل رویال طبیعی در مرکز عسل یاس موجود می باشد. مصرف این محصول، به دلیل خواص و انرژی فوق العاده، بصورت کنترل شده توصیه می شود.
ژل رویال که فروش اینترنتی هم دارد، اگر طبیعی باشد، موجب تقویت بدن و افزایش انرژی است و خستگی بدن را کاهش می دهد. در درمان واریس، بسیار قدرتمند عمل می کند و حتی در درمان بیماری های جنسی آقایان، کاربرد دارد. هم چنین در بهبود بیماری های ریوی، لاغری، نا باروری و پوست و مو نیز موثر است. تنها عارضه ای که برای این محصول ذکر شده، حالت سرخوشی زیاد و بی خوابی است. علاوه بر این در بهبود آلزایمر نیز نقشی اساسی ایفا می کند. بهترین طریق مصرف آن، به صورت زیر زبانی است.

خرید اینترنتی ژل رویال

قیمت هر گرم ژله رویال اصل

ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژله سلطنتی، غذای ملکه، ژله شاهانه و شیر زنبور عسل نیز شانخته میشود.این ماده یک منبع غنی از پروتئین، ویتامین و مواد معدنی و آنتی اکسیدان است.آنی اکسیدانها ترکیب های ضد بیماری هستند که از گسترش بیماری و عوامل بیماری زا در بدن جلوگیری میکنند.ژل رویال را زنبورهای کارگر و پرستار از غده های هیپوفارنکس موجود در سرشان ترشح میکنند.

تولید ژل رویال در یم دوره ی زمانی خاص در طول عمر زنبورها انجام میگیرد.سپس این وظیفه به نسل جوانتر سپرده میشود و زنبورهای مسن تر برای انجام وظایف بعدی آماده میشوند.ژل سلطنتی غذای ملکه زنبورها و غذای سع روز ابتدایی تولد تمام لاروهای زنبور عسل است.لاروهای زنبور عسل بعد از روز سوم زندگی خود، از گرده و عسل تغذیه میکنند.اما ملکه زنبورعسل تا پایان عمر خود از این ماده تغذیه میکند.

به همین دلیل ملکه سه برابر اندازه ی سایر زنبورها رشد میکند و بزرگ میشود.همچنین طول عمری چندین برابر خواهد داشت.ژل رویال نسبت به سایر محصولات زنبورعسل، به میزان کمتری در کندوها تولید میشود.این میزان تولید کم، باعث میشود قیمت ژل رویال نسبت به سایر فرآورده های کلنی، بیشتر باشد.برداشت ژل رویال با دقت بسیار زیادی صورت میگیرد.

خرید اینترنتی ژل رویال

خواص درمانی ژل سلطنتی ارگانیک

شاه انگبین یا ژله سلطنتی دارای خواص بیشماری میباشد.در  این بند به تعدادی از آنها اشاره میکنیم.ژل رویال دارای ترکیبات طبیعی ضد سرطان است.این مادهحاوی ریز مغذی های فراوانی برای تقویت قوای بدن و افزایش انرژی است.وجود انتی اکسیدان در ژله سلطنتی باعث شده تا این ماده به یک تقویت کننده قدرتمند ایمنی بدن تبدیل شود.ژل رویال دیابت را درمان میکند و باعث کاهش سطح چربی خون میگردد.

مصرف ژل رویال برای بیماران سرطانی باعث تسریع روند درمان میشود.هم چنین افرادی که که در دوره شیمی درمانی هستند، با مصرف  این ماده بهروند درمان خود سرعت میبخشند.ژله سلطنتی افت و خیز فشار خون را تنظیم میکند و هم چنین تعادل هورمونی بدن را بر قرار میسازد.این ماده برای تقویت قوای جنسی بسیار مفید است و ناتوانی جنسی را درمان میکند.ژل رویال برای درمان مشکلات  عفونی بدن و ترمیم بافت های آسیب دیده مفد است.بهبود بیماری های قلب و عروق و عفونت های تنفسی از دیگر خواص دارویی ژل رویال میباشد.

خرید اینترنتی ژل رویال

فروش اینترنتی ژل رویال طبیعی

ژل رویال یک ماده با حالت ژلاتینی و ترش مزه است.مزه ی ترش ژل رویال کاملا طبیعی است و ربطی به خراب بودن آن ندارد.ژل رویال در خارج از کندو باید در دمای پایین مانند دمای یخچال قرار گیرد.در غیر این صورت فاسد میشود و ارزش غذایی ندارد.از این رو این ماده در بسته بندی های مخصوص که دمای لازم در آنحفظ میشود به سراسر نقاط کشور ارسال میگردد.مرکز عسل یاس ارائه دهنده ی ژل رویال مرغوب و تازه با قیمت مناسب میباشد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش ژل رویال

عرضه ژل رویال طبیعی در ایران

عرضه ژل رویال طبیعی در ایران در مرکز فروش عسل یاس صورت میگیرد. ژل رویال …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري