خانه / ژل رویال / خرید اینترنتی پودر ژل رویال زنبور عسل

خرید اینترنتی پودر ژل رویال زنبور عسل

خرید اینترنتی پودر ژل رویال زنبور عسل با قیمت ارزان و تخفیف ویژه در فروشگاه عسل یاس در این سایت انجام میشود. برای آشنایی با خواص ژل رویال و کاربرد های آن با مقاله زیر همراه باشید.

خرید پودر ژل رویال

قیمت پودر ژل رویال

پودر ژل رویال از ژل رویال خام تهیه میشود. معمولا قیمت پودر ژل رویال از ژل رویال خام بیشتر است. اما همان خواص را دارد. ژل رویال یکی از فرآورده های جانبی زنبور عسل است. این محصول در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد.

تولید ژل رویال محدود است و برداشت آن دشوار میباشد. بنابراین قیمت بالایی نیز نسبت به سایر محصولات زنبور عسل دارد. تولید ژل رویال در کندوی عسل به دنبال تخم گداری ملکه انجام میگیرد. برای تولید ژل رویال عبور ملکه در کندو را محدود میکنند. بدین صورت ملکه تنها در خانه های مشخص شده ای تخم میگذارد و ژل رویال به صورت تخصصی تولید و برداشت میشود.

تولید کنندگان ژل رویال در کندو زنبورهای پرستار هستند که ژل رویال را توسط غده های زیر حلقی خود تولید میکنند. تولید ژل رویال تنها در مدت زمان خاصی انجام میشود. بعد از گذشت یک دوره ترشح، غده ها تحلیل رفته و ژل رویال دیگر تولید نمیشود. در این زمان زنبور های پرستار به دنبال سای وظایف خود در کندو میروند.

ژل رویال با نام شاه انگبین، شیر زنبور عسل، ژل شاهانه و غذای ملکه معروف است. این محصول غذای همیشگی ملکه و غذای موقت لارو هاست. زنبور ملکه با تغذیه از ژل رویال چند برابر یک زنبور معمولی عمر میکند و جثه ای سه برابر خواهد داشت.

خرید پودر ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

مصرف ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود. درمان بیماری های عصبی یکی دیگر از خواص ژل رویال است. ژل رویال از مغز محافظت کرده و حافظه را تقویت میکند. مصرف ژل رویال به کاهش کلسترول خون کمک میکند. ژل رویال باعث افزایش تعداد گلبول های قرمز خون و درمان کم خونی میشود.

مصرف ژل رویال باعث بهبود سلامت روان میشود. ژل رویال اثرات ناشی از شیمی درمانی را بهبود میبخشد. ژل رویال ناراحتی های ناشی از غشا موکوزیت را درمان میکند. این ماده درمان مناسبی برای بیماری دیابت است. ژل رویال ناباروری را در مردان درمان میکند. درمان زخم ها یکی دیگر از خواص ژل رویال میباشد.

ژل رویال برای جلوگیری از بروز پوکی استخوان مفید است. این محصول با کاهش درجه کلاژن، پوستی شاداب تر رابه ارمغان می آورد. عوارض دوران یائسگی با مصرف ژل رویال درمان میشود. این ماده طبیعی، حاوی پروبیوتیک های مفید است. ژل رویال بیماری آلزایمر را درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

مرکز عسل یاس عرضه کننده ژل رویال ارگانیک به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب است. برای تهیه این محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش ژل رویال

عرضه ژل رویال طبیعی در ایران

عرضه ژل رویال طبیعی در ایران در مرکز فروش عسل یاس صورت میگیرد. ژل رویال …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري