فروش پودر بره موم اصل در فروشگاه اینترنتی عسل یاس امکان پذیر است. بره موم چیست؟ خواص بره موم چیست؟ نحوه تولید بره موم خام چگونه است؟ قیمت هر کیلو بره موم چقدر است؟

فروش پودر بره موم

خرید و فروش بره موم درجه یک

بره موم یک ماده ی خمیری شکل است که توسط زنبورهای عسل کارگر در کندو تولید میشود.ساختن بره موم به ماده اولیه ی صمغ نیاز دارد.زنبور های کارگر کندو برای برداشت صمغ به خارج کندو مهاجرت میکنند.زنبورهای کارگر با آرواره های خود و با کمک پاهای خود صمغ را از گیاهان جدا میکند و تکه تکه کرده درون کیسه های پاهای خود قرار میدهند.سپس صمغ قطعه قطعه شده را به کندو برای ساختن بره موم به کندو میبرند.

در کندو، صمغ را با گرده گل و موم عسل ترکیب میکنند و بره موم را میسازند.بره موم به رنگهای قهوه ای، سبز و سیاه در بازار فرآورده های زنبور عسل یافت میشود.رنگ این ماده بستگی به نوع گیاهی که صمغ از آن برداشت میشود دارد.به دلیل وجود موم عسل در بره موم، بره موم در دمای پایین سخت و شکننده و در دمای بالا، شکل خمیری به خود میگیرد.

فروش پودر بره موم

خرید اینترنتی بره موم

زنبور ها بره موم را به عنوان ماده ضدعفونی کننده و ماده ی پر کننده ی منافذ و شکاف های کندو است.به همین علت بره موم، به الکل زنبور عسل نیز معروف است.زنبور ها بره موم را به عنوان سیمانی برای پر کردن حفره ها و شکاف های ایجاد شده در دیواره های کندو استفاده میکنند.این غریزه زنبور عسل است که هر جا شکافی را تشخیص داد، آنرا با بره موم پر کند.

زنبورداران از همین غریزه ی زنبور عسل برای برداشت بره موم استفاده میکنند.آنها تخته ای پر از شکاف را وارد کندو میکنند و آنرا همانجا نگه میدارند.زنبور ها با تشخیص این منافذ و شکافها، اقدام به پر کردن آن شکاف ها با بره موم میکنندسپس برداشت کنندگان بره موم، تخته هایی که زنبور ها از بره موم پر کرده اند را خارج میکنند تا بره موم را از آن استخراج کنند.

فروش پودر بره موم

 

فروش پودر بره موم

مصرف بره موم به صورت خام امکان پذیر است.بره موم دهان و دندان را از عفونت های میکروبی حفاظت میکند.به همین علت دهانشویه بره موم تولید شده و در بازار به فروش میرسد.بره موم به شکل خام، گرچه باعث پاکسازی دهان و مری و معده و روده مصرف کننده میشود. اما برای بدن قابل جذب نیست.علت جذب نشدن بره موم در روده درشت بودن مولکول های آن است.به همین دارویی شده به دلیل بره موم را به مولکولهای کوچک تری میشکنند. به این روش فرآوری بره موم خام میگویند.بره موم فرآوری شده به شکل عصاره بره موم، قرص بره موم، کپسول بره موم، قرص بره موم و پودر بره موم در بازار عرضه میکنند.فروش پودر بره موم

خواص درمانی بره موم اصل

از خواص بره موم میتوان به درمان بیماری های عفونی اشاره کرد.مصرف بره موم باعث درمان زخم های عفونی و التهابات میشود.بره موم دارای آنتی اکسیدان بسیار بالایی است به همین دلیل از بروز بسیاری از بیماری ها مثل سرطان جلوگیری میکند.بره موم سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.همچنین برای درمان کولیت روده و بیماری های تنفسی مفید است.

فروش پودر بره موم

قیمت هر کیلو بره موم طبیعی

فروشگاه آنلاین عسل یاس عرضه کننده ی بره موم به صورت عمده و جزئی است.

محصولات فروشگاه ما پودر بره موم، عصاره بره موم، بره موم خام و کپسول بره موم است.

فرآورده های ارگانیک زنبور عسل در فروشگاه ما:

برای اطلاع از قیمت هر کیلو بره موم یا سفارش هر کدام از محصولات ما با همکاران ما در مرکز فروش در تماس باشید.