خرید عصاره خالص بره موم با قیمت مناسب از مرکز عسل یاس امکان پذیر است. برای اطلاع بیشتر در رابطه با نحو تولید عصاره بره موم، خواص آن و کاربرد های درمانی این محصول مقاله زیر را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید عصاره بره موم

خرید عصاره بره موم

بره موم محصول کندوی زنبور عسل است که به صورت مستقیم توسط زنبور عسل تولید میشود. بره موم یک محصول جانبی است اما خواص بسیار مهمی دارد. این محصول در بازار در رنگ های سبز، سبز مایل به زرد، قهوه ای، قهوه ای مایل به سبز و سیاه وجود دارد. رنگ بره موم به ترکیبات تشکیل دهنده آن و مقدار آنها بستگی دارد. بره موم از گرده گل، صمغ گیاهی، موم عسل و روغن های گیاهی تشکیل شده است. این ماده برای درمان بسیاری از بیماری ها در طب سنتی و طب اسلامی استفاده میشود.

بره موم در کندوی عسل به عنوان ماده ضد عفونی کننده استفاده میشود زیرا خاصیت آنتی بیوتیکی قوی دارد. این محصول به عنوان سیمانی برای بسته شدن درز ها و شکاف های دیواره کندو استفاده میشود. بره موم دارای خاصیت حالت پذیری در دماهای مختلف است. در دمای بالا بره موم حالت خمیری دارد و نرم است در حالی که در دمای کم سخت و شکننده میشود. این حالت پذیری به دلیل وجود موم عسل در ساختار بره موم است. بره موم ماده ای خمیری با بویی مطبوع است. به بره موم چسب زنبور عسل نیز گفته میشود.

خرید عصاره بره موم

قیمت عصاره بره موم

بره موم معمولا به دو صورت خام و فرآوری شده در بازار موجود است. بره موم خام معمولا کمتر به صورت مستقیم مورد استفاده قرار میگیرد. بره موم خام مولکول های درشتی دارد که برای دستگاه گوارش قابل جذب نیست. از بره موم خام بییشتر به عنوان ماده اولیه برای ساخت مواد دارویی استفاده میشود. بره موم فرآوری شده برای سیستم گوارشی قابل جذب است و به صورت کپسول بره موم و عصاره بره موم در بازار یافت میشود.

بره موم عفونت را درمان میکند و ضد میکروب و ضد تومور است. این ماده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. بره موم برای رحم مفید است و کولیت روده را درمان میکند. مصرف بره موم باعث التیام زخم ها و بهبود عملکرد ریه میشود. بره موم زخم معده را درمان میکند و برای درمان بیماری های ریوی مفید است. برای سفارش عصاره بره موم با مدیر فروش در تماس باشید.