خانه / بره موم / خرید عصاره بره موم در اصفهان

خرید عصاره بره موم در اصفهان

خرید و فروش عصاره بره موم در اصفهان در مرکز عسل یاس امکانپذیر است. در این مقاله در رابطه با خواص عصاره بره موم و نحوه تولید آن با شما عزیزان صحبت میکنیم. با ما همراه باشید.

فروش عصاره بره موم

بره موم چیست؟

بره موم ماده ای است با حالت خمیری شکل.این ماده یکی از محصولات دارویی جانبی زنبور عسل است.بره موم به طور مستقیم توسط زنبور عسل تولید میشود.این ماده خواص زیاذی روی سلامت بدن انسان دارد.بره موم تحت آزمایشات زیادی قرار گرفته است و خواص آن اثبات شده است.بره موم در دمای پایین سخت و شکننده میشود.این تغییر حالت بره موم به علت وجود موم در آن است.

بره موم تشکیل شده از روغنهای گیاهی، گرده گل و موم عسل است.بره موم زنبور عسل در گذشته برای مومیایی کردن استفاده میشد.بره موم در کندوی عسل به عنوان ضد عفونی کننده استفاده میشود.بره موم به الکل زنبور عسل معروف است.این به دلیل خاصیت آنتی بیوتیکی بره موم است.در کندو از بره موم برای بستن درزها و شکاف های غیر طبیعی نیز استفاده میشود.

فروش عصاره بره موم

خرید بره موم

برای تولید بره موم اولین قدم جمع آوری صمغ است.زنبور عسل برای جمع آوری صمغ کندو را ترک میکند.صمغ گیاهی بسیار سخت و محکم است اما زنبور عسل آنرا جدا میکند.زنبور این کار را با کمک پاها و آرواره های خود انجام میدهد.

در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه وجود دارد.زنبور عسل صمغ را با آرواره های خود قطعه قطعه میکند و در این کیسه ها قرار میدهد.زنبور عسل صمغ را به درون کندو میبرد و با آن بره موم تولید میکند.بره موم از ترکیب صمغ با گرده گل و موم و عسل تولید میشود.رنگ بره موم تا حدود زیادی به این سه ترکیب در بره موم بستگی دارد.رنگ صمغ نیز در رنگ بره موم موثر است.

فروش عصاره بره موم

فروش اینترنتی بره موم

برداشت بره موم با کمک یکی از غرایز زنبور عسل انجام میشود.به یاد دارید که زنبور عسل شکاف های کندو را با بره موم پر میکند.این یکی از غریزه های زنبور عسل است.زنبور دار برای برداشت بره موم از تله بره موم استفاده میکند.تله بره موم تخته ای پر از شکاف و منفذ است.زنبوردار تله را در کندو قرار میدهد.زنبورهای عسل طبق غریزه خود آن را با بره موم تکمیل میکنند.هنگامی که تله بره موم از بره موم پر شد زنبوردار آن را خارج کرده و بره موم را برداشت میکند.

فروش عصاره بره موم

قیمت عصاره بره موم

بره موم در بازار در دو نوع خام و فرآوری شده است.بره موم خام بره موم اولیه است که برای بدن قابل هضم نیست.بره موم فرآوری شده همان بره موم اولیه است با این تفاوت که برای بدن قابل هضم شده است.بره موم فرآوری شده تمام خواص بره موم اولیه را در خود دارد.عصاره بره موم یکی از اشکال بره موم فرآوری شده میباشد.

فروش عصاره بره موم

خواص عصاره بره موم

بره موم برای درمان سرماخوردگی مفید است.بره موم یک آنتی بیوتیک طبیعی است.بنابراین مصرف آن عفونت را در بدن درمان میکند.بره موم ضد تومور است و از گسترش تومور جلوگیری میکند.

بره موم خاصیت انتی اکسیدانی دارد بنابراین سیستم ایمنی را تقویت میکند.مصرف بره موم باعث بهبود عملکرد ریه ها میشود.بره موم عفونت مجاری ادراری را درمان میکند.بره موم برای بهبود آب مروارید چشم مفید است.از بره موم برای التیام زخم ها استفاده میشود.بره موم طبیعی کولیت روده را درمان میکند.بره موم برای درمان اختلالات گوارشی مفید است.

فروش عصاره بره موم

خرید و فروش عصاره بره موم

فروشگاه اینترنتی عسل یاس عرضه کننده بره موم خام و فرآوری شده است.برای سفارش این محصول میتوانید با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید بره موم خام

خرید اینترنتی بره موم خام مرغوب

خرید اینترنتی بره موم مرغوب و طبیعی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري