خانه / گرده گل / خرید گرده گل به صورت اینترنتی

خرید گرده گل به صورت اینترنتی

خرید گرده گل طبیعی ایرانی اصل در اصفهان در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با گرده گل و خواص آن و همچنین اطلاع از قیمت و سفارش گرده گل با مقاله زیر همراه باشید.

خرید گرده گل

قیمت گرده گل طبیعی

گرده گل یک غذای کامل و مقوی به حساب می آید. گرده گل جزء فرآورده های جانبی زنبور عسل به حساب می آید. این فراورده را میتوان از نظر ارزش غذایی بالای آن با فرآورده های حیوانی مقایسه کرد.

گرده گل را زنبور عسل با کمک پاها و پرز های بدنش جمع آوری میکند. سپس آن را در کیسه پاهای عقبی خود قرار داده و به کندو میبرد. گرده گل غذای همیشگی زنبورهای عسل است پس وجود آن در کندو بسیار مهم و حیاتی میباشد. زنبور عسل با جمع آوری گرده گل به گرده افشانی و تداوم نسل بسیاری از گونه های گیاهی کمک میکند.

گرده گل را زنبور عسل درون خانه های کندو ذخیره میکند. روی گرده گل با لایه ای از عسل پوشانده میشود. این پوشش به تازه ماندن گرده گل کمک میکند. عسل و گرده گل غذای اصلی جمعیت زنبورهای عسل است.

در فصل های پاییز و زمستان گرده گل در طبیعت یافت نمیشود. بنابراین زنبورداران برای این فصول باید همیشه مقداری گرده گل ذخیره کنند تا در اختیار جمعیت کندو ها قرار دهند. گاهی با وجود اینکه گرده گل به اندازه کافی در کندو موجود است، باز هم جمعیت کلنی دچار سوء تغذیه میشود. این به دلیل کمبود گرده نیست بلکه به خاطر نامرغوب بودن گرده های کندو است. گاهی زنبور عسل به جمع آوری گرده گل نامرغوب میپردازد.

خرید اینترنتی گرده گل

طریقه مصرف گرده گل

گرده گل را میتوان به عنوان چاشنی با غذا مصرف کرد. گرده گل را به همراه سالاد و ماست نیز میتوان استفاده نمود. توصیه میشود گرده گل را قبل از مصرف کمی بخیسانید زیرا باعث هضم بهتر در دستگاه گوارش میشود.

گرده گل به صورت جویدنی قابل مصرف است اما مزه ای تلخ دارد. بنابراین مخلوط کردن آن با عسل این مزه را از بین میبرد. گرده گل را به کمک تله گرده برداشت میکنند. گرده گل بعد از برداشت دارای کمی رطوبت است.

نمیتوان گرده گل را با رطوبتی که دارد نگهداری نمود. بنابراین زنبورداران آن را پس از برداشت خشک میکنند. گرده گل خشک شده را میتوان به مدت چند ماه نگهداری کرد.

خرید گرده گل اصل

خرید گرده گل به صورت اینترنتی

گرده گل یک مکمل عالی برای تقویت انرژی ورزشکاران است. از گرده گل و عسل میتوان به عنوان ماسکی مغذی برای پوست استفاده نمود. گرده گل سیستم گوارشی را تقویت میکند. مصرف گرده گل از سیستم قلب و عروق پشتیبانی میکند.

تقویت سیستم ایمنی یکی دیگر از خواص گرده گل طبیعی است. مصرف گرده گل مشکلات غده پروستات را درمان میکند. گرده گل به درمان مشکلات نازایی کمک میکند. گرده گل فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد.

مرکز عسل یاس عرضه کننده گرده گل ایرانی و اصل است. برای سفارش عمده و جزئی این محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی گرده گل

قیمت هر کیلو دانه گرده گل ارگانیک

قیمت هر کیلو گرده گل طبیعی در شیراز چقدر است؟ خواص دارویی گرده گل چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري