خانه / دسته‌بندی نشده / خرید آنلاین عسل آویشن اصل خالص

خرید آنلاین عسل آویشن اصل خالص

خرید اینترنتی عسل آویشن اصل و تازه در مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر شده است. در مقاله ی ذیل در رابطه با عسل آویشن و خواص آن برای سلامتی انسان صحبت میکنیم. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با عسل آویشن مقاله زیر را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید اینترنتی عسل آویشن

فروش عسل آویشن اصل

عسل آویشن مانند سایر عسلهای طبیعی از شهد گل ها توسط زنبور عسل تهیه شده است.این عسل از شهد گیاه آویشن تهیه و تولید میشود.گیاه آویشن یک گونه گیاهی از تیره ی نعناییان است.

عسلی که از این گیاه توسط زنبورها تهیه میشود عطر و طعم آویشن را به همراه خود دارد.آویشن از نظر دارویی و از نظر غذایی بسیار محبوب و مشهور است.این گیاه نه تنها در ایران بلکه در کشور های دیگر نیز ممحبوبیت خاصی دارد.در مصر باستان از آویشن برای شستشوی بدن خود استفاده میکردند.در یونان نیز آن را به عنوان بخور مورد استفاده قرار میدادند.امروزه از آویشن به عنوان چاشنی نیز استفاده میشود.

خرید اینترنتی عسل آویشن

تولید عسل آویشن

برای تولید یک کیلو عسل آویشن حدودا ۶۰ هزار زنبور عسل فعالیت میکنند.در اولین مرحله ی تولید عسل، نوشیدن شهد گلهاست.عسل آویشن یک عسل تک گیاه است.عسلها به دسته های تک گیاه و چند گیاه تقسیم میشوند.عسل های تک گیاه از شهد غالب یک نوع گیاه تشکیل میشوند.

به عنوان مثال شهد گل آویشن بیشترین درصد شهد را در عسل آویشن داراست.بیش از هشتاد درصد شهد گلهای موجود در عسل آویشن، شهد آویشن است.ممکن است مقادیر ناچیزی از شهد دیگر گیاهان نیز در عسل اویشن موجود باشد.اما شهد غالب عسل آویشن، شهد گلهای آویشن است.زنبورهای عسل شهد را با کمک خرطووم خود مینوشند.زنبور عسل در سیستم بدن خود دو معده دارد.

معده ی دوم برای پردازش عسل اختصاصی شده است.این معده دارای آنزیم هایی است که شهد گل را به عسل رقیق تبدیل میکند.بعد از تزریق عسل رقیق به درون حجره های کندو، زنبور ها بالای حجره ها بال میزنند.این بال زدن به دلیل خارج شدن آب اضافی و غلیظ شدن عسل است.زمانی که عسل آماده شد، روی آن را با لایه نازک مومی میپوشانند.در حرفه ی زنبورداری به این لایه های نازک پولک نیز گفته میشود.

خرید اینترنتی عسل آویشن

خواص عسل آویشن

عسل آویشن کهربایی رنگ است و طبع گرم دارد.عسل ها در ابتدای تولید رنگی روشن دارند که به مرور زمان تیره تر میشوند.عسل آویشن مانند دیگر عسلهای طبیعی خواص بیشماری دارد.ما در اینجا به برجسته ترین خواص عسل آویشن میپردازیم.عسل آویشن فعالیت ضد باکتری دارد.این فعالیت قوی به دلیل وجود آنتی اکسیدانها در عسل آویشن است.مصرف عسل آویشن به بهبود سرفه و سرماخوردگی کمک میکند.

عسل آویشن سوزش گلو را بر طرف میکند.این عسل برای درمان التهاب و زخم معده مفید است.عسل آویشن منبعی غنی از انواع مواد مغذی ضروری برای بدن است.در نتیجه برای بدن تقویت کننده و انرژی زاست.مصرف عسل آویشن سیستم ایمنی بدن را قوی میکند.عسل آویشن کم خونی را بر طرف میکند.مصرف این نوع عسل موجب بهبود بیماری های تنفسی میشود.

خرید اینترنتی عسل آویشن

خرید اینترنتی عسل آویشن

فروشگاه اینترنتی عسل یاس تولید کننده و عرضه کننده ی عسل طبیعی و فرآورده های دیگر زنبور عسل است.مرکز عسل یاس بهترین کیفیت را به همراه قیمتی مناسب در اختیار مشتری گرامی قرار میدهد.برای اطلاعات بیشتر و خرید عسل آویشن و سفارش محصول با مدیر فروش در ارتباط باشید.

  • عسل آویشن
  • عسل گون
  • عسل کنار
  • عسل قنقال
  • عسل مرکبات
  • عسل یونجه
  • عسل اکالیپتوس
کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عصاره بره موم

پودر بره موم از جمله محصولاتی است که از بره موم تهیه و تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري