خرید عسل گون طبیعی ارزان با کیفیت بالا و خواص دارویی فراوان در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. مقاله زیر در ارتباط با خواص عسل گون و نحوه تولید و قیمت آن نوشته شده است.

خرید عسل گون طبیعی

قیمت هر کیلو عسل گون اصل

عسل گون طبیعی از دسته عسل های تک گل است.شهد گیاه گون بیش از هفتاد درصد ترکیبات عسل گون طبیعی را تشکیل میدهد.زنبورهای عسل معمولا به یک گل خاص وفادار نمی مانند. در نتیجه ممکن است مقدار کمی از شهد گلهای دیگر در عسل گون موجود باشد.گیاه گون یک گیاه خودرو در مناطق کوهی است.به دلیل اینکه گیاه گون در طبیعت بسیار یافت میشود.

منبع تهیه شهد گون توسط زنبور ها به وفور موجود است در نتیحه عسل گون قیمت پایین تری نسبت به سایر عسلهای طبیعی دارد.علاوه بر آن، عسل گون خواص دارویی فراوانی دارد که برای سلامت بدن موثر است.نوشیدن شهد گلها اولین مرحله تولید عسل گون است.زنبور عسل کارگزشهد را با خرطوم خود وارد معده دوم خود میکند.شهد در معده ی دوم زنبور پردازش میشود و با آنزیم های طبیعی مخلوط میگردد.

سپس عسل نیمه آماده به درون سلولهای کندو تزریق میشود.زنبورهای کارگر و پرستار بعد از تخلیه عسل، شروع به بال زدن بر بالای عسل میشنود.این عمل زنبورها، به تبخیر سطحی آب اضافه عسل کمک میکند.بغد از غلیظ شدن عسل، روی آن را با لایه نازکی از موم میپوشانند.پوشاندن عسل با موم، از وارد شدن آلودگی به درون آن جلوگیری میکند.

خرید عسل طبیعی گون

خواص عسل گون طبیعی

عسل گون طبیعی در میان عسل های طبیعی از خواص زیادی برخوردار است.طعم خاص عسل گون باعث محبوبیت آن در بین مصرف کنندگان گردیده است.این عسل درمان  کننده خوبی برای بیماری های قلب و عروق است.

عسل طبیعی گون برای درمان کم خونی و کم اشتهایی مفید است.تمام عسلهای طبیعی خاصیت ضد سرطانی دارند. عسل گون نیز از این قاعده مستثنی نیست.این عسل دارای آنتی اکسیدان است و سیستم ایمنی بدن را قوی میکند.تصفیه ی خون و از بین بردن سموم بدن از دیگر خواص عسل گون طبیعی است.

عسل گون به تقویت معده و روده و درمان بیماری های گوارشی کمک میکند.درمان درد های استخوانی و مفصلی با عسل گون امکانپذیر است.همچنین به تنظیم کلسترول خون، قند خون و چربی خون کمک میکند.عسل گون ضدعفونی کننده است و بیکاری های عفونی و التهبی بدن را درمان میکند.این عسل برای درمان زخم های سطحی پوست نیز مناسب است.

خرید عسل گون طبیعی

فروش اینترنتی عسل گون

عسل گون طبیعی باید خام باشد تا تاثیرات درمانی روی سلامتی بدن داسته باشد.عسل خام، عسلی است که حرارت ندیده باشد.درون عسل طبیعی مواد مغذی و آنزیم های طبیعی وجود دارد که در مجاورت حرارت از بین میروند.در نتیجه عسل حرارت دیده ارزش غذایی چندانی ندارد.مصرف عسل گون در ناشتا به همراه آب ولرم و لیموترش یک معجون سلامتی میسازد.این ترکیب بدن انسان را بسیار قوی میکند و در برابر ابتلا به انواع بیماری محافظت میکند.

خرید عسل گون طبیعی

خرید عسل گون طبیعی ارزان

مرکز عسل یاس عرضه کننده عسل طبیعی گون به صورت عمده و جزئی است.عسل گون ارگانیک در بسته بندی مخصوص به ساسر نقاط کشور ارسال میشود.در فروشگاه عسل یاس، سایر عسلهای طبیعی نیز عرضه میشوند:

برای خرید عسل طبیعی گون با مرکز خرید در تماس باشید.