خانه / گرده گل / خرید اینترنتی گرده گل تازه اصل

خرید اینترنتی گرده گل تازه اصل

خرید اینترنتی گرده گل تازه در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. در این مقاله با خواص گرده گل، نحوه تولید آن، طریقه ی مصرف آن و قیمت هر کیلو گرده گل آشنا میشوید. با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل

میتوان گفت گرده گل ماده ای است که در پرچم گل ها وجود دارد.جمع آوری گرده گل توسط زنبور عسل انجام میپذیرد.زنبور ها دانه های ریز گرده گل را جمع آوری کرده و آنرا با کمک بزاق خود بسته بندی میکند.

در پاهای عقبی زنبور عسل کیسه هایی به نام کیسه گرده وجوددارند.کیسه گرده محل ذخیره گرده گل تا مقصد کندو است.زنبور عسل با عمل جمع آوری گرده گل به گرده افشانی و تداوم نسل گیاهان کمک بزرگی میکند.گرده گل در ابتدای برداشت دارای رطوبت است.نمیتوان گرده گل مرطوب را برای مدت زیادی نگهداری کرد.زیرا گرده گل مرطوب با گذشت زمان آفت میزند.

بنابراین باید گرده گل را خشک کرد.زنبور داران گرده گل را در دستگاه خشک کن قرار میدهند.گرده گل خشک شده را میتوان تا مدت طولانی نگهداشت.گرده ی گل یک غذای کامل به حساب می آید.به طوری که میتوان آنرا با فرآورده های حیوانی مقایسه کرد.گرده گل سرشار از پروتئین، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن است.ترکیبات مغذی و دارویی موجود در گزده گل در طبیعت کم یابند.به همین علت گرده گل را غذای کاملی میدانند.گرده گل با وجود اندازه ی کوچکی که دارد مواد مغذی طبیعی را یکجا در خود دارد.

خرید اینترنتی گرده گل

برداشت گرده گل

برداشت گرده گل با کمک تله ی گرده انجام میشود.تله گرده گیر یک توری منفذ دار دارد.زنبور عسل از این منفذ ها عبور میکند اما گرده ها به دام می افتند.زنبورداران تله گرده گیر را در مسیر زنبورهای عسل قرار میدهد.بعد از پر شدن تله گرده گیر از گرده گل، زنبور داران گرده ها را برداشت میکنند.

خرید اینترنتی گرده گل

طریقه مصرف گرده گل

گرده گل به تنهایی اندکی تلخ است.گرده گل را میتوان به صورت جویدنی مصرف کرد.بهتر است قبل از مصرف گرده گل آنرا اندکی بخیسانید بدین صورت گرده گل بهتر در دستگاه گوارش هضم میشود.

چون گرده گل تلخ است عده ای نمیتوانند آنرا به صورت خام بجوند.چون گرده گل به صورت غذای کامل است، میتوان آنرا به عنوان چاشنی به همراه غذا میل کرد.مصرف گرده گل با میوه بسیار توصیه میشود.گرده گل و میوه خواص بسیار زیادی را در کنار هم دارند.گرده گل را هم چنین میتوان با عسل مصرف کرد.گرده گل و عسل ترکیب یک ماسک زیبایی پوست را میدهند.

خرید اینترنتی گرده گل

خواص گرده گل

گرده گل برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است.گرده گل از قلب و کبد محافظت میکند.گرده گل فعالیت آنتی اکسیدانی دارد.مصرف گرده گل به درمان مشکلات نازایی کمک میکند.درمان دیابت یکی از خواص گرده گل است.گرده گل بسیار مقوی و انرژی زاست.اکثر ورزشکاران به خصوص ورزشکاران بدنسازی از گرده گل به عنوان یک مکمل طبیعی استفاده میکنند.گرده گل به رشد کودکان کمک میکند.گرده گل ضد سرطان است.

خرید اینترنتی گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل تازه

فروشگاه عسل یاس، محل پخش گرده گل ایرانی با قیمت مناسب است.جهت ثبت سفارش با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

قیمت گرده گل

فروش اینترنتی گرده گل اصل در تهران

فروش تجاری گرده گل در اصفهان در مرکز عسل یاس انجام میشود. در این مقاله …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري