عسل اکالیپتوس از دیر باز مورد توجه طبیب های طب سنتی برای درمان ریه ها و بسیاری از بیماری های انسان بوده است. در این سایت خرید و فروش عسل اکالپتوس  که هم اصل است هم طبیعی امکان پذیر است. در این مقاله سعی داریم درباره خواص عسل اکالیپتوس، نحوه تولید آن توسط زنبور ها و خواصی که دارد صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

خرید و فروش عسل اکالیپتوس

فروش عسل اکالیپتوس اصل

زنبور عسل با برداشت شهد گیاه اکالیپتوس، عسل اکالیپتوس میسازد.گیاه اکالیپتوس از دوران قدیم برای درمان بیماران در طب سنتی کاربرد بسیاری داشت.امروزه نیز گیاه اکالیتوس و عسل طبیعی گیاه اکالیپتوس برای درمان بسیاری از بیماری های عفونی کاربرد دارد.نحوه برداشت شهد گیاه اکالیپتوس توسط زنبور عسل به این گونه است که زنبور عسل شهد را با خرطوم خود مینوشد و آنرا وارد معده ی دومش میکندجالب است بدانید زنبور عسل دارای دو معده است یکی از معده ها برای هضم غذا و معده ی دیگر مخصوص پردازش عسل است.

زمانی که زنبور عسل شهد را مینوشد، آن شهد وارد معده دوم زنبور که مخصوص ساخت عسل است میشود. شهد در معده دوم  زنبور عسل با آنزیم هایی ترکیب ده و عسل رقیق ساخته میشود.پس از آماده شدن عسل در معده زنبور، آنرا با خرطوم خود به خانه های کندوی عسل تزریق میکند.اما هنوز یک مرحله دیگر تا آماده شدن عسل نهایی مانده است.

زنبور های کارگز بر فراز خانه هایی که با عسل اولیه پر شده است بال میزنند.این به خروج آب اضافی از عسل و غلیظ شدن عسل کمک میکند.زنبور ها با غده های شکمی خود، موم تولید میکنند و آن موم را به عنوان پوشش روی خانه های کندو قرار میدهد.این عمل زنبور ها به دلیل محافظت از عسل تازه تولید شده از هر گونه میکروب یا آلودگی است.

خرید و فروش عسل اکالیپتوس

خرید اینترنتی عسل اکالیپتوس

عسل اکالیپتوس یک عسل تک گل است.عسلهای طبیعی را به دو دسته تک گل یا چند گل تقسیم بندی میکنند.البته به آنها عسل تک گیاه و چندگیاه(چهل گیاه) نیز میگویند.

عسل تک گیاه بیش تر از شصت یا هفتاد درصدش را شهد آن تک گل یا تک گیاه تشکیل میدهد.به عنوان مثال، عسل اکالیپتوس را بیش از هفتاد درصد شهد گیاه اکالیپتوس تشکیل داده است.وجود اندکی از شهد های متفرقه نیز نشان دهنده ی عدم وفادار زنبور عسل به یک گیاه خاص است.عسل های چند گیاه از نسبت های تقریبا برابری از شهد های مختلف تشکیل شده که به آن عسل چهل گیاه نیز میگوییم.

خرید و فروش عسا اکالیپتوس

خواص عسل اکالیپتوس ارگانیک

عسل اکالیپتوس به درمان سرماخوردگی و آنفولانزا میپردازد.مصرف این عسل برای تقویت معده مفید است.این عسل مانند سایر عسلها انرژی زا و مقوی بدن است.عسل اکالیپتوس به درمان سرطان ریه کمک میکند.همچنین برای درمان بیماری های دستگاه تنفسی موثر و بسیار مفید است.این عسل برونشیت و زخم های حلق و ریه را بهبود میبخشد.تقویت سیستم ایمنی از دیگر خواص عسل طبیعی اکالیپتوس است.

خرید و فروش عسل اکالیپتوس

قیمت عسل اکالیپتوس طبیعی

مرکز عسل یاس عرضه کننده ی بهترین عسل اکالیپتوس با ضمانت کیفیت بالا و قیمت مناسب است.این مرکز در صدد خرید و فروش انواع محصولات زنبور عسل با قیمتی مناسب است.شما عزیزان میتوانید بهترین محصولات ارگانیک زنبور عسل را در این سایت خریداری کنید.برای اطلاع از قیمت و مشاوره و سفارش محصولات با ما در تماس باشید.