خانه / عسل اکالیپتوس / خریداینترنتی عسل اکالیپتوس اصل

خریداینترنتی عسل اکالیپتوس اصل

عسل اکالیپتوس جز عسل های تیره رنگ است. این محصول علاوه بر درمان عفونت های روده و معده دارای خواص دارویی فراوانی است. مرکز عسل یاس یکی از شرکت های پر فروش انواع عسل طبیعی به سراسر کشور است.

خرید عسل اکالیپتوس

عسل اکالیپتوس

عسل اکالیپتوس از شهد گلهای اکالیپتوس توسط زنبورهای عسل کارگر تهیه میشود.شهد اکالیپتوس با خرطوم زنبور مکیده شده و در بدن زنبور در معده مخصوص عسل پردازش میشود.این پردازشبه معنای ترکیب شدن آنزیم های مفید با شهد و تبدیل آن به عسل میباشد.عسل بعد ز پردازش در بدن زنبور، به درون خانه های کندو تزریق میشود.سپس زنبورها در بالای عسل شروع به بال زدن میکنند.این بال زدن برای خروج آب اضافی از عسل میباشد. تا عسل غلیظ و آماده شود.

سپس روی این عسل ر با موم میپوشانند تا آلودگی وارد آن نشود.عسل اکالیپتوس یک عسل طبیعی تک گل است.اگر به دنبال عسلی به رنگ تیره هستید که با عفونت های بدن مبارزه کند و سلامتی خود را به دست آورید ما عسل اکالیپتوس را به شما توصیه می کنیم.
عسل یک مکمل غذایی بسیار مفید برای بدن است.

عسل اکالیپتوس در نواحی شمالی کشور، خوزستان، خورو بییابانک و جهرم برداشت میشود.رمان برداشت این عسل اوایل اردیبهشت ماه تاا نیمه اول خرداد است.عسل های طبیعی علاوه بر رنگی متفاوت دارای نوع های مختلف با خواص دارویی متفاوت هستند.در مورد انواع عسل های طبیعی باید به این نکته اشاره کرد که خاصیت تقویت اعصاب و آرام بخش بودن در همه عسل ها یکسان است.

خرید عسل اکالیپتوس

خواص عسل اکالیپتوس

عسل اکالیپتوس برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید است.این عسل در طب سنتی و طب اسلامی برای بیماری های تنفسی تویز میشود.مصرف عسل طبیعی اکالیپتوس باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.همچنین به درمان بیماری هایی چون آنفولانزا، سرماخوردگی، مالاریا و برونشیت میپردازد.تنگی نفس و آسم را بهبود میبخشد و برای از بین بردن انگل دستگاه گوارشی موثر است.عسل اکالیپتوس طبع گرم دارد و خشونت سینه و سرفه را درمان میکند.این عسل انرژی زا و تقویت کننده ی طبیعی بدن است.

برای بهبود جای سوختگی و ترمیم زخم و ضدعفونی کردن محل زخم، عسل طبیعی اکالیپتوس موثر عمل میکند.مخلوط سه قاشق عسل اکالیپتوس با یک لیوان آب گرم و لیمو ترش تازه بدن را ایمن و قوی میگرداند.عسل اکالیپتوس برای سرطان ریه مفید است و به درمان سرعت میبخشد.این عسل همچنین بدن را از ابتلا به انواع سرطانهای دیگر مصون نگه میدارد.

خرید عسل اکالیپتوس

تشخیص عسل طبیعی از تقلبی 

مطمئن ترین راه تشخیص عسل طبیعی از تقلبی بررسی آنها در آزمایشگاه است.زیرا ممکن است درون یک عسل ناخالصی هایی وجود داشته باشد که از ظاهر آن غیرقابل تشخیص باشد.بررسی دقیق ترکیبات تشکیل دهنده ی عسل در آزمایشگاه، معتبرتر و علمی تر است.در نتیجه خیال خریدار از مرغوب بودن جنس از نظر علمی راحت میشود.پس برای تشخیص اصالت عسل طبیعی تنها به خصوصیات ظاهری اکتفا نکنید.

خرید عسل اکالیپتوس

شرکت فروش عسل

عسل اکالیپتوس اصل، در مرکز عسل یاس با بهترین قیمت و بالاترین درجه کیفیت به فروش میرسد.مصرف روزانه ۵۰ تا ۷۰ گرم از این عسل برای بزرگسالان و ۲۰ تا ۳۰ گرم برای کودکان امکان پذیر است.مصرف عسا اکالیپتوس برای خانم های باردار بدون مشورت با پزشک، توصیه نمیشود.زنان شیرده نیز بهتر است عسل اکالیپتوس را مصرف ننمایند.

مراکز، فروشگاه ها و شرکت های زیادی جهت خرید و فروش عسل در کشور وجود دارد.
برخی در زمینه فروش، برخی دیگر در زمینه خرید و اغلب آنها در زمینه خرید و فروش فعالیت دارند.
مرکز عسل یاس انواع عسل طبیعی را به صورت عمده و خرده با قیمتی مناسب عرضه و به فروش می رساند:

  • عسل اکالیپتوس
  • عسل گون
  • عسل کنار
  • عسل آویشن
  • عسل شوید
  • عسل یونجه
  • عسل گشنیز
کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري