خانه / عسل کنار / خرید عسل کنار ارگانیک به صورت اینترنتی

خرید عسل کنار ارگانیک به صورت اینترنتی

خرید اینترنتی عسل کنار از فروشگاه اینترنتی عسل یاس امکان پذیر است. فروشگاه عسل یاس عسل کنار تازه را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.  در این مقاله در رابطه با تولید عسل کنار و خواص آن با شما عزیزان صحبت میکنیم. با ما همراه باشید.
خرید اینترنتی عسل کنار

فروش عسل کنار

عسل کنار از شهد گلهای درخت کنار تولید میشود.درخت کنار گیاهی است با میوه های خوراکی تخم مرغی شکل.به درخت کنار درخت سدر نیز گفته میشود.این گیاه خواص زیادی برای سلامت انسان دارد.طبق آزمایشات و تحقیقات عسل کنار پر از خواص گیاه کنار است.به عسل کنار عسل سدر نیز گفته میشود.این عسل در ایران و خارج ایران طرفداران زیادی دارد.عسل کنار در قدیم به عنوان پیشکش برای پادشاهان برده میشده است.عسل کنار به نام عسل جنسی نیز خوانده میشود.به این دلیل که نیروی جنسی را افزایش میدهد.در اداه با خواص و طرز تولید این عسل آشنا میشوید.

خرید اینترنتی عسل کنار

خواص عسل کنار

عسل کنار دارای تاثیرات آنتی بیوتیکی است.در قدیم از عسل کنار برای التیام زخم ها استفاده میشد.عسل کنار خاصیت ضد سرطانی و ضد التهابی دارد.مصرف عسل سدر برای درمان مشکلات کبدی مفید است.عسل سدر برای درمان زخم معده معجزه میکند.عسل کنار طبیعی برای درمان عفونت های تنفسی مفید است.مصرف عسل سدر مشکلات هاضمه و یبوست را درمان میکند.عسل کنار برای درمان زخم ها و التهابات مفید است.عسل سدر برای تسهیل عادت ماهانه مفید است.عسل کنار حاوی انتی اکسیدان است.در نتیجه مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

خرید اینترنتی عسل کنار

قیمت عسل کنار

برای تولید عسل کنار زنبور عسل ابتدا شهد گل های کنار را مینوشد.این شهد وارد معده دوم زنبور عسل میشود.زنبور عسل دارای دو معده در ساختار بدنی خود است.زنبور عسل به وسیله خرطوم خود شهد را به معده دوم خود منتقل میکند.در معده دوم زنبور عسل آنزیم هایی وجود دارد که با اثر آنها شهد به عسل تبدیل میشود.در نتیجه عسل در معده دوم زنبور عسل تولید میشود.سپس زنبور عسل آنرا به درون حجره های کندو منتقل میکند.عسل تولید شده در ابتدا رقیق و آبکی است.برای تغلیظ عسل زنبورها بالای آن به سرعت بال میزنند.
با بال زدن زنبور عسل آب اضافی از عسل خارج میشود.سپس روی عسل غلیظ شده را با لایه ای از موم میپوشاند.این لایه مومی در اصطلاح پولک نامیده میشود.
خرید اینترنتی عسل کنار

خرید اینترنتی عسل کنار تازه

فروشگاه اینترنتی عسل یاس تولید کننده عسل طبیعی کنار در زنبورستان های خود است.
جهت خرید عسل کنار طبیعی میتوانید با مدیر فروش در تماس باشید.
کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید عسل کنار

خرید عسل طبیعی کنار با ضمانت نامه آزمایشگاه

خرید عسل کنار طبیعی با ضمانت آزمایشگاه در مرکز اینترنتی عسل یاس انجام میشود. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري