خانه / عسل مرکبات / خرید عسل مرکبات ارگانیک در تهران

خرید عسل مرکبات ارگانیک در تهران

قیمت هر کیلو عسل بهارنارنج طبیعی اصل چقدر است؟ خواص عسل بهارنارنج چیست؟ مقاله زیر برای پاسخ به پرسشهای شما درباره این عسل طبیعی نوشته شده است.

خرید عسل مرکبات

خرید عسل مرکبات ارگانیک در تهران

عسل طبیعی از دیرباز مورد توجه طبیبان طب قدیم بوده است.امروزه نیز در میان مواد طبیعی دارویی، عسل جایگاه بزرگی را دارد.برای تهیه میزان کمی عسل، هزاران زنبور در کلنی در تکاپو هستند.عسل یک درمانگر با ارزش برای بیماری های انسان است.شهد گلها ت.سط زنبور نوشیده شده و در بدن زنبور در معده ی دوم با آنزیم های مفید پردازش میشود.عسل سپس به درون سلولهای شش ضلعی کندو تخلیه میشود و روی آن با موم پوشانده میشود.قبل از پوشاندن خانه ها، زنبورها با بال زدن آب اضافی را از عسل خارج میکنند و باعث غلظت عسل میشوند.این پوشش برای جلوگیری از ورود آلودگی به داخل عسل ساخته میشود.

عسل مرکبات یا عسل بهارنارنج یکی از عسلهای طبیعی تک گل است.عسل های تک گل بیش از ۷۰ درصد از شهد یک گیاه مخصوص تشکیل شده اند.عسل مرکبات نیز ۷۰ درصد از شهد مرکبات و سایر ترکیباتش از شهد گلهای متفرقه دیگر است.این عسل برای بیماری قلب و عروق و نیز آرامش اعصاب بسیار موثر است.عسل مرکبات از شهد گل های معطر و خوش بوی مرکباتی مانند پرتقال، نارنج، نارنگی، بهارنارنج و دیگر مرکبات است.

همانگونه که مطلع هستید، مرکبات یکی از منابع طبیعی غنی از ویتامین هستند.عسل مرکبات با خواص یک عسل طبیعی بر فواید مرکبات می افزاید.مصرف این عسل باعث تقویت بدن افراد سالم و تضمین سلامت بدن میشود.همچنین افرادی که دچار بیماری های قلب و عروق هستند میتوانند با مصرف عسل بهارنارنج به فرآیند درمان خود سرعت بخشند.

خرید عسل مرکبات

فروش عمده عسل بهارنارنج اصل 

خواص عسل طبیعی در خام بودن و حرارت ندیدن آن عسل میباشد.متاسفانه بسیاری از عسلهایی که به نام عسل طبیعی در بازار موجود است حرارت دیده یا با خلوص بسیار پایین هستند.عسلی که دارای ناخالصی های صنعتی باشد یا حرارت دیده باشد دیگر خواص یک عسل واقعی را نخواهد داشت.عسل خام دارای ترکیبات ارگانیک موجود در طبیعت شامل آنزیم ها و ترکیبات مغذی میباشد.مرکز عسل یاس عسلهای طبیعی خام را عرضه میکند و تمام محصولات تحت نظارت مستقیم آزمایشگاه عرضه میشود.برای مشاوره و سفارش عسل طبیعی مرکبات با همکاران ما در مرکز فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید عسل مرکبات

روش مصرف عسل طبیعی

عسل طبیعی بهتر است زمانی مصرف شود که معده خالی از غذا شود.هنگام ناشتا یک قاشق عسل طبیعی به همراه آب ولرم و لیمو ترش یک شربت قی و ارگانیک را تشکیل میدهد که بدن را در برابر بسیاری از بیماری ها ایمن میکند.عسل برای تامین انرژی مورد نیاز بدن به همراه سایر مواد مغذی مانند شیر و یا گیاهان دیگر مصرف  میشود.مصرف عسل طبیعی به همراهصبحانه ۸۰ درصد از انرژی روزانه بدن را تامین میکند.

خرید عسل مرکبات

خواص دارویی عسل بهارنارنج چیست؟

در طب سنتی مصرف عسل طبیعی را به صورت خالص یا مخلوط با گیاهان دارویی دیگر تجویز میکنند.عسل طبیعی از دیر باز برای درمان بیماری های زیادی توصیه میشد.

عسل مرکبات مانند هر عسل طبیعی دیگری یک ضدعفونی کننده و آنتی اکسیدان طبیعی برای بدن انسان است.مصرف عسل مرکبات برای تغذیه و ویتامینه کردن پوست صورت و رفع لک های پوستی بسیار مفید میباشد.درمان سریع زخم های سطحی از دیگر خواص عسل بهارنارنج است.برای التیام دادن درد و مشکلات گوارشی مصرف عسل مرکبات به صورت ناشتا اثر فوق العاده ای خواهد داشت.این عسل قند خون را کنترل میکند و برای افراد دیابتی مناسب میباشد.

عسل بهارنارنج تسکین دهنده التهابات حلق و ریه میباشد و برای بهبود آلرژی مفید است.مصرف عسل مرکبات باعث پیشگیری از بروز انواع سرطان میشود.چرا که از دستگاه ایمنی فرد حمایت میکند.این عسل تقویت مننده معده است و زخم معده را التیام میدهد و از سرطان معده جلوگیری میکند.عطر و طعم شگفت انگیز عسل مرکبات را هرعسلی ندارد، ازین رو طرفداران بسیاری میان مصرف کنندگان دارد.مصرف این عسل آرامش اعصاب را حفظ میکند و با مصرف دوره ای آن دیگر نیازی به قرص خواب آور نخواهید داشت.

خرید عسل مرکبات

روش تشخیص عسل طبیعی 

طبیعی بودن عسل به عوامل ظاهری و نادیدنی بسیاری وابسته است.عسل طبیعی خیلی زود تر دهان آب و با بزاق ترکیب میشود ولی عسل تقلبی این خاصیت را ندارد.عسل طبیعی دارای راحه ای است که بلافاصله پس از برداشتن درب ظرف از آن، در فضا پخش میشود.عسلهای طبیعی از شهد گلها منشا مییرند نه تغذیه های غیر ارگانیک.این موارد خصوصیات ظاهری عسل طبیعی میباشند. اما نمیتوان عسل طبیعی ر تنها با خصوصیات ظاهری تشخیص دارد.میزان ترکیبات طبیعی و ریز مغذی هایی که در عسل تقلبی وجود ندارد نیز باید آزمایش شود.

این آزمایشها را تنها متخصصان به کمک دستگاه های پیشرفته میتوانند انجام دهند در نتیجه بهتر است عسل طبیعی را از مراکزی که تجربه و تعهد کافی در زمینه عرضه محصولات زنبورعسل دارند تهیه کنیم.عسل طبیعی را خام تهیه کنید. عسلی را که طبیعی باشد و حرارتی ندیده باشد، عسل خام میگویند.عسل خام دارای آنزیم ها و موادی است که خواص دارویی و غذایی عسل به دلیل وجود همین مواد است.در نتیجه اگر عسل خام حرارت ببیند با از بین رفتن بسیاری از این ترکیبات، دیگر ارزش غذایی سابق را نخواهد داشت.

خرید عسل مرکبات

قیمت هر کیلو عسل بهارنارنج طبیعی

فروشگاه اینترنتی عسل یاس عرضه کننده عسل بهارنارنج طبیعی به صورت عمده و جزئی میباشد.میتوان روزانه یک قاشق غذا خوری ازین عسل را به صورت محلول در آب سرد برای ضمانت سلامت عمومی بدن مصرف کرد.دقت شود که عسل طبیعی را نباید با آب جوش مخلوط کرد چرا که بسیاری از مواد آن در آب جوش از بین میرود و ممکن است ماده ای مضر طی واکنشهای دمای بالا در محلول عسل تولید شود.در مرکز عسل یاس انواع عسل طبیعی به فروش میرسد:

  • عسل کنار
  • عسل آویشن
  • عسل اکالیپتوس
  • عسل گون
  • عسل چهل گیاه
  • عسل قنقال
  • عسل یونجه

همچنین ژل رویال، موم عسل، گرده گل طبیعی و بره موم طبیعی از دیگز محصولات مرکز عسل یاس است.

برای سفارش محصول مورد نظر با همکاران ما در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عسل مرکبات

فروش عسل مرکبات طبیعی به صورت اینترنتی

عرضه آنلاین عسل مرکبات، صددرصد تضمینی و با تخفیف ویژه در مرکز عسل یاس صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري