خرید ژل رویال

بهترین مرکز خرید ژل رویال طریقه مصرف ژل رویال چگونه است؟ خواص هانی ژل چیست؟ روش تشخیص ژل رویال اصل چیست؟

ژل رویال یا هانی ژل، ماده ای است که از غدد روی سر زنبورعسل کارگر تولید و ترشح میشود. این محصول به غذای ملکه نیز معروف است، به این دلیل که ملکه زنبورهای عسل به طور دائم از این اکسیر تغذیه میکند.

نحوه مصرف ژل رویال بسته به نوع نیاز مصرف کننده ۱الی ۶ گرم در روز و به صورت ناشتا و ۱۰ الی ۲۰ دقیقه قبل غذا میباشد. از حمله خواص این ماده طبیعی درمان ناباروری در آقایان و خانمها، آلزایمر، سم زدایی، جوانسازی سلولهای بدن، تصفیه دستگاه گردش خون، کاهش استرس، رفع سرطان از جمله سرطان سینه، درمان بیماری های عصبی نظیر ام اس است و نیز درمان موثر دیابت نیز از جمله خواص شگفت انگیز ژل رویال می باشد. این محصول اخیرا به صورت کپسول نیز در ایران در حال تولید میباشد. کپسول ژل رویال بیشتر با هدف درمان نازایی تولید میشود. به هر حال استفاده از ژل رویال طبیعی و ارگانیک نسبت به کپسول های صنعتی مطمئن تر است.

تشخیص اصالت ژل رویال

خرید ژل رویال

بهترین روش برای تعیین اصالت ژل رویال،مراجعه به مراکز معتبر فروش عسل و مشورت با متخصصین این عرصه و یا آنالیز مستقیم  ژل رویال در آزمایشگاه ها میباشد.با این حال با شناخت خصوصیات ظاهری ژل نیز میتوان به اصالت آن پی برد.این خصویات عبارتند از: رنگ سفید مایل به زرد،بوی نسبتا تند،حل شدن درون آب،اسیدیته نرمال،خشک شدن هنگام قرارگرفتن روی سطح پوست.

خواص ژل رویال برای کودکان

ژل رویال برای رشد کودکان و تقویت ایمنی بدن آنها حائز اهمیت است. مخصوصا کودکانی که به دلیل کمبود اشتها رشد کمی داشته یا در برابر بیماری ها دارای مقاومت کمتری هستند. از طرفی به دلیل وجود ویتامین ها، کربوهیدرات ها و پروتئین های متنوعی که در آن ذخیره شده میتواند باعث تامین بخش اعظمی از انرژی مورد نیاز بدن شود.و به این شکل باعث رشد و تقویت طبیعی بدن کودک میشود. مصرف رویال در دو بار در طول هفته به همراه شیر و عسل میتواند باعث افزایش توان و ضریب هوشی کودک شود. امروزه ژل رویال تاثیر چشمگیری روی رشد جسمی و قوای کودکان و نیز افراد بزرگسال دارد و جایگزین طبیعی و مناسبی برای مکمل های غذایی صنعتی و دارویی می باشد.

خرید انلاین ژل رویال از بهترین مراکز زنبورداری

ژل رویال با توجه به کیفیت و اصالت به صورت بسته های ۱۰گرمی تا نیم کیلو در مراکز فروش عسل عرضه میشود. مرکز عسل یاس به همراه متخخصصین حوزه محصولات زنبور عسل همه روزه و به صورت آنلاین آماده پاسخ به سوالات شما در حوزه مشاوره خرید و فروش ژل رویال،و سایر مشتقات عسل می باشد.