خانه / عسل ارگانیک / خرید اینترنتی عسل قنقال طبیعی

خرید اینترنتی عسل قنقال طبیعی

خرید اینترنتی عسل قنقال طبیعی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر است. برای آشنایی با عسل قنقال و خواص آن مقاله زیر را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

خرید اینترنتی عسل قنقال

خرید عسل قنقال

عسل طبیعی عسلی است که مستقیما از شهد گلها تهیه شده است. عسل طبیعی را زنبور عسل تولید میکند. عسل های طبیعی با نوشیدن شهد گلها توسط زنبور عسل تهیه میشود. زنبور عسل شهد گل ها را توسط خرطوم بلند خود مینوشد و به عسل تبدیل میکند. حالا میخواهیم بدانیم این شهد چگونه به عسل طبیعی تبدیل میشود؟

در ساختار بدن زنبور عسل دو معده وجود دارد که یکی از این معده ها مخصوص ساختن عسل است. آنزیم هایی در این معده وجود دارند که شهد را به عسل طبیعی تبدیل میکنند. بعد از تولید عسل زنبور آن را به کمک خرطوم خود وارد خانه های شش ضلعی کندو میکند. عسل تولید شده رقیق است. به همین علت زنبور عسل با بال زدن دسته جمعی باعث خروج آب اضافی از عسل و غلیظ شدن عسل میشود.

روی عسل طبیعی را زنبور عسل با لایه ای نازک از جنس موم میپوشاند. این موم از غده های سطح شکمی زنبور عسل تولید میشود. موم در ابتدا شفاف و بی رنگ است اما پس از جویده شدن توسط زنبور عسل به رنگ کدر تغییر پیدا میکند.

خرید اینترنتی عسل قنقال

خواص عسل قنقال

عسل قنقال یک عسل تک گیاه طبیعی است. عسل های تک گیاه به عسلی میگویند که از شهد غالب یک گیاه تشکیل شده باشند. شهد غالب به شهدی گفته میشود که بیش از نود درصد عسل را شامل شود. به عنوان مثال عسل قنقال از شهد گیاه قنقال تشکیل شده است. به احتمال زیاد مقادیر ناچیزی از شهد های دیگر گیاهان نیز در عسل قنقال موجود است. این به دلیل وفادار نبودن زنبور عسل به یک گیاه است.

یکی از خواص عسل قنقال تقویت مغز و حافظه است. این عسل باعث درمان ناراحتی های ریه میشود. عسل قنقال بیماری های روده را درمان میکند. کنترل سرطان یکی دیگر از خواص عسل قنقال است. عسل قنقال مشکلات کبدی را درمان میکند. این عسل باعث درمان و بهبود سرماخوردگی میشود. این عسل یبوست را برطرف میکند. درمان افسردگی یکی دیگر از خواص عسل قنقال است. عسل قنقال با تنظیم سیستم سوخت و ساز بدن چاقی را درمان میکند.

خرید اینترنتی عسل قنقال

خرید عسل طبیعی

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل است:

برای سفارش محصول مورد نظرتان با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل قنقال

خرید عسل طبیعی قنقال به صورت آنلاین

خرید و فروش اینترنتی امن و مطمِئن حق طبیعی مشتریان و فروشندگان عزیز ما میباشد.در …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري