خانه / عسل آویشن / خرید عسل آویشن ارگانیک طبیعی

خرید عسل آویشن ارگانیک طبیعی

فروش عسل آویشن اصل برای مشتری به صورت جزئی و کلی امکان پذیر است . در ضمن مشتری می تواند محصول خود را به صورت اینترنتی از ما خریداری کند. مرکز ما عسل آویشن اصل را و تمام محصولات عسل و انواع عسل را به صورت کلی و جزئی با توجه به سفارش مشتری ثبت و عرضه می نماید.

خرید عسل آویشن

عسل آویشن چه رنگی است:

عسل طبیعی یکی از منابع درمانی طبیعت است که این روزها بسیار مورد توجه متخصصان طب سنتی قرار گرفته است.این ماده ی طبیعی دارای خواص دارویی بسیار متعددی برای انواع بیماری است.عسل طبیعی از شهد گیاههان طبیعت به دست می آید و در تولید آن تنها تغذیه یی زنبورعسل، شهد گل ها میباشد.اگر زنبور عسل برای تولید عسل طبیعی، از منبغ تغذیه ای غیر از شهد گلها استفاده کند، عسل تولید شده دیگر طبیعی نیست. بلکه یک عسل تغذیه ای است.زنبور عسل شهد گلهارا مینوشد و آن راا در کندو با آنزیم های مفید ترکیب میکند و به درون سلولهای کندو تزریق میکند.

تولید عسل در جمعیت های کندو به عهده ی زنبور های کارگر است.بعد از ذخیره ی عسل در خانه های شش ضلعی کندو، زنبورها با بال زدن آب اضافی را از عسل اولیه خارج میکنند و عسل تغلیظ میشود.رنگ عسل آویشن زرد رنگ است رنگ این نوع عسل روشن است درصورتی که این محصول را در ظرف مناسب و مکان مناسب قرار ندهیم.امکان اینکه این محصول رنگ خود را تغییر بدهد وجود دارد.حتی امکان دارد که عسل آویشن طعم ،مزه و حتی خواص و فواید خود را از دست بدهد.

خرید عسل آویشن

خواص و فواید عسل آویشن

عسل آویشن یکی از مهمترین عسلهای تک گل در ایران است.عسل های طبیعی را از لحاظ میزان شهد یک گل در آنها، به دو دسته ی تک گل و چند گل تقسیم میشوند.عسل تک گل عسلی است که بیشتر از هفتاد درصد از شهد یک گل تشکیل شده است.عسل چد گل از نسبت های برابری از شهد های چند گیاه ساخته شده است. به عسل چند گیاه، عسل چهل گیاه نیز میگویند.

عسل آویشن برای درمان مشکلات تنفسی و عفونت های تنفسی بسیار مفید است.این عسل برونشیت و آلرژی و مشکلات ریوی را بهبود میبخشد.عسل آویشن برای رفع کم خونی، مشکلات ضعف بدنی و مشکلات ضعف ایمنی موثر است.وجود مقادیر بالایی آنتی اکسیدان و مواد مغذی در عسل آویشن به حماین از بدن در برابر بیماری ها میپردازد.رفع مشکلات سوء هاضمه و عفونت های گوارشی ار سایر خواص دارویی عسل آویشن طبیعی میباشد.

کاربرد عسل آویشن:

  • صنایع غذایی
  • داروئی
  • آرایشی و بهداشتی

فروش اینترنتی عسل آویشن اصل

عسل آویشن بر تمام بیماریها تاثیر مثبت دارد. بخصوص که عسل آویشن در درمان بیماریهای مجاری تنفسی از قبیل برونشیت ،آسم ،گلودرد و سرفه توصیه می شود.عسل آویشن  نیز برای درمان اسهال و پیچش روده بسیار توصیه می شود.

عسل اویشن نیز برای درمان عفونت گوش میانی، نفخ و تهوع استفاده می کنند.عسل آویشن یکی از بهترین داروهای گیاهی برای تقویت اعصاب، درمان افسردگی، خستگی و بی خوابی مفید است و مصرف آن موجب کاهش فشارخون و چربی خون می شود.عسل آویشن ضدتشنج و ضد صرع و ضد نفخ بوده و برای تقویت بینایی و معده هم مفید است.

عسل آویشن دارای اثرات ضد قارچی و ضد باکتریایی قوی است و این خاصیت به دلیل وجود تیمول و کارواکرول در اسانس این عسل است.مرکز عسل یاس به فروش اینترنتی عسل آویشن طبیعی و هم چنین انواع عسلهای ارانیک دیگر است.گرده گل مرغوب، ژل رویال ارانیک، موم و بره موم اصل نیز از دیگر فرآورده های زنبورعسل در مرکز عسل یاس  میباشد.برای اطلاع از قیمت و سفارش محصولات با مرکز فروش عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید عسل آویشن

خرید اینترنتی عسل آویشن تازه اصل

خرید اینترنتی عسل آویشن اصل و تازه در مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر شده …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري