خانه / عسل آویشن / خرید اینترنتی عسل آویشن ارگانیک طبیعی

خرید اینترنتی عسل آویشن ارگانیک طبیعی

خرید اینترنتی عسل آویشن طبیعی و اصل در مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر است. عسل آویشن یکی از محصولات زنبورستان های عسل یاس میباشد که خواص بسیار زیادی برای سلامت بدن دارد. برای آشنایی با عسل آویشن و خواص آن مقاله زیر را تقدیم حضورتان میکنیم.

خرید اینترنتی عسل آویشن

فروش اینترنتی عسل آویشن

عسل آویشن یکی از عسل های طبیعی تک گله است.عسل ها از نظر نوع شهد موجود در آنها به دو دسته عسل تک گله و چند گله تقسیم میشوند.عسل های تک گل از بیش از ۸۰ ۹۰ درصدشان از شهد یک نوع گیاه تشکیل شده است.عسل های چند گل از چند نوع شهد مختلف تشکیل شده اند.عسل آویشن یک عسل تک گیاه است.به این معنی که شهد غالب موجود در این عسل، شهد آویشن است.به عسل های تک گل و چند گل، عسلهای تک گیاه و چند گیاه نیز گفته میشود.آویشن یک گیاه دارویی است که خواص آن در عسل آویشن نیز دیده میشود.گل و روغن آویشن برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته است.عسل آویشن طعم و خواص گیاه آویشن را به همراه خود دارد.طبع عسل آویشن گرم است.عسلهای تک گل نیز از چند نوع شهد ایجاد میشود اما یکی از این شهد ها در عسل از فراوانی بیشتری برخوردار است.عسل آویشن معمولا به رنگ کهربایی تیره دیده میشود.عسل طبیعی در ابتدای برداشت رنگی روشن دارد و به مرور زمان تیره میشود.تبلور عسل آویشن سرعت متوسطی دارد.عسل آویشن رایحه ی شدیدی دارد و طعم و مزه ای ماندگار از گیاه آویشن دارد.

خرید اینترنتی عسل آویشن

خواص عسل آویشن

عسل آویشن دارای خاصیت ضد باکتری قوی است.به همین علت مصرف عسل آویشن عفونت های بدن را از بین میبرد.عسل آویشن برای سینوزیت، سرماخوردگی، سرفه های مداوم و عفونت های تنفسی را درمان میکند.عسل آویشن همچنین سوزش گلو را به طور طبیعی برطرف میکند.

این عسل برای درمان التهاب معده مفید است.مصرف عسل آویشن بدن را بسیار تقویت میکند زیرا عسل آویشن منبع انواع عناصر و مواد معدنی و ویتامینهای ضروری برای بدن است.عسل آویشن تقویت کننده و انرژی زا میباشد.عسل آویشن دارای مقدار آنتی اکسیدان بالاست .وجود آنتی اکسیدان بالا در عسل آویشن موجب افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن میشود.

خرید اینترنتی عسل آویشن

خرید عسل خام

درباره خرید عسل به طور خام بسیار تاکید میورزیم.به این علت که عسل خام تمامی مواد مفید را به همراه آنزیم های مفید دارد.عسل خام در صورت حرارت دیدن تمام مواد مغذی خود را از دست میدهد و دیگر ارزش غذایی عسل خام را نخواهد داشت. متاسفانه برخی از تولید کنندگان عسل برای جلای بیشتر عسل ان را پس از بردشت حرارت میدهند.

خرید اینترنتی عسل آویشن

خرید اینترنتی عسل آویشن طبیعی

فروشگاه اینترنتی عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی ارگانیک اصل میباشد.

برای آشنایی با هر کدام از محصولات روی لینک آنها کلید نمایید:

برای خرید عسل طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل  با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید عسل آویشن

تجارت و خرید عسل آویشن طبیعی ارگانیک

خرید تجاری عسل آویشن طبیعی در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. جهت سفارش عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري