خانه / عسل طبیعی / خرید عسل طبیعی گون کوهی

خرید عسل طبیعی گون کوهی

خرید عسل طبیعی گون کوهی به صورت عمده و جزئی در مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر است. برای آشنایی با عسل گون کوهی و خواص آن ما مقاله زیر را برایتان تنظیم کرده ایم. برای سفارش این محصول میتوانید در انتهای این مقاله با مدیر فروش در تماس باشید.

خرید عسل طبیعی گون

خرید عسل از زنبورداران

عسل گون یک عسل طبیعی میباشد که مانند هر عسل طبیعی خاصیت های شفابخش دارد. عسل های کوهی با عسل های پرورشی متفاوت میباشند. زنبورهایی که به تولید عسل های وحشی میپردازند جثه ای کوچکتر از زنبورهای پرورشی دارند.

زنبور های وحشی کندو های خود را خودشان ساخته و این کار را در مناطق صعب العبور در طبیعت انجام میدهند. اندازه خانه های کندو های وحشی کوچکتر از خانه های شش ضلعی کندو های پرورشی میباشد. برداشت عسل وحشی و پیدا کردن آن به تخصص و تجربه کافی نیاز دارد.

عسل وحشی در قرآن کریم مورد توجه قرار گرفته است. خداوند متعال در سوره نحل عسل را شفایی برای بیماری های مردم معرفی نموده است. عسل های طبیعی آنهایی هستند که در تولید آنها در تغذیه زنبور عسل دخالتی نشده باشد. گاهی زنبوردار به کلنی هایش شکر میدهد که در این صورت عسل تولید شده توسط این کندو دیگر عسل طبیعی نیست بلکه عسل تغذیه ای است.

عسل تغذیه ای ارزش غذایی و دارویی ندارد و حتی برای سلامتی فرد خطرناک است. عسل طبیعی از شهد گلها تهیه میشود و خاصیت غذایی و دارویی فوق العاده ای دارد. زنبور عسل برای تولید عسل ابتدا با خرطوم خود شهد گلها را مینوشد. شهد در معده زنبور عسل به عسل طبیعی تبدیل میشود.

جالب است بدانید که زنبور عسل برای تولید عسل یک معده مجزا از معده معمولی خود دارد. زنبور عسل در معده خود آنزیم هایی برای تبدیل شهد به عسل دارد. عسل بعد از تولید رقیق است. برای غلیظ کردن عسل زنبورها دسته جمعی در بالای عسل های تولید شده بال میزنند.

خرید عسل طبیعی گون

خواص عسل گون وحشی

عسل گون کوهی برای تقویت قلب و عروق مفید است. این عسل کم خونی را از بین میبرد و باعث خواب راحت است. عسل گون خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی دارد. مصرف عسل گون کوهی باعث تقویت انرژی بدن میشود و آلرژی را درمان میکند.

عسل گون کوهی خاصیت تقویت حافظه و رفع جوش را دارد. مصرف این عسل باعث کاهش سرفه میشود. درمان رفلاکس اسید معده و خراش ها و سوختگی ها از خواص عسل گون کوهس است.

این عسل سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. مصرف عسل گون بیماری دیابت را درمان میکند. این عسل برای درمان مشکلات گوارشی مفید است. عسل گون کوهی کلسترول خون را تنظیم میکند. این عسل منبع خوبی از آنتی اکسیدان هاست.

خرید عسل طبیعی گون

خرید عسل طبیعی گون

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل وحشی و طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل میباشد:

برای سفارش محصول مورد نظر با ما در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عسل خام

فروش عسل خام درجه یک در اینترنت

فروش عسل خام درجه یک در اینترنت از طریق این سایت انجام میشود. برای آشنایی …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري