خانه / عسل ارگانیک / خرید عسل طبیعی کنار با قیمت ارزان

خرید عسل طبیعی کنار با قیمت ارزان

خرید عسل طبیعی کنار با قیمت ارزان در مرکز عسل یاس توسط این سایت امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با عسل کنار، نحوه تولید آن و خواص آن برای سلامتی بدن مقاله زیر را تنظیم نموده ایم.

خرید عسل طبیعی کنار

فروش اینترنتی عسل کنار

عسل کنار یکی از محبوب ترین عسل های طبیعی است. عسل طبیعی چیست؟ به چه عسلی میتوان نسبت طبیعی بودن داد؟ به عسلی طبیعی گفته میشود که برای تهیه آن زنبور عسل فقط و فقط از شهد گل ها تغذیه کرده باشد. عسل ها در کل به دو دسته عسل طبیعی و عسل تغذیه ای تقسیم میشوند: عسل تغذیه ای عسلی است که زنبوردار برای تولید آن به زنبورها شکر داده باشد. عسل تغذیه ای برای سلامت انسان فاقد هر گونه ارزش دارویی و غذایی است.

در مقابل آن عسل تغذیه ای ارزش غذایی و دارویی فوق العاده ای دارد و سلامت انسان را تضمین میکند. عسل طبیعی معمولا بهتر است به صورت ناشتا هنگام صبح مصرف شود. این گونه از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری میکند. عسل طبیعی در طب سنتی و طب اسلامی در کنار گیاهان دارویی یا به صورت خام مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید عسل طبیعی کنار

قیمت عسل کنار

عسل کنار در معده دوم زنبور عسل تولید میشود. جالب است بدانید زنبور عسل برای تولید عسل طبیعی یک معده مخصوص و مجزا دارد. درون این معده شهد گل به عسل تبدیل میشود. زنبور عسل با کمک خرطوم خود شهد گلها را مینوشد. شهد به دورن معده دوم زنبور عسل منتقل شده و با ترکیب با آنزیم هایی مخصوص، به عسل تبدیل میشود.

پس از تولید عسل در معده زنبور، زنبور عسل آن را به درون خانه های کندو توسط خرطوم خود ترشح میکند. این عسل در ابتدا رقیق و آبکی است اما با بال زدن مداوم زنبور ها آب اضافی از آن خارج شده و عسل غلیظ و آماده میشود. سپس روی عسل را زنبورها با لایه ای از موم تازه میپوشانند. این موم توسط غده های شکمی زنبورها تولید شده و باعث جلوگیری از ورود آلودگی ها به درون عسل میشود.

خرید عسل طبیعی کنار

خرید عسل طبیعی کنار

عسل کنار بسیار تقویت کننده و نیروزاست. این عسل برای درمان عفونت های سینوسی و عفونت های تنفسی مفید است. عسل کنار کم خونی را با افزایش تعداد گلبول های قرمز درمان میکند.

مصرف عسل کنار باعث تقویت حافظه و تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. عسل کنار زخم معده را درمان میکند. این عسل برای درمان بیماری های کبدی مفید است. درمان بیماری های ناشی از سوء تغذیه یکی دیگر از خواص عسل کنار میباشد. مصرف عسل کنار باعث بهبود سریع بعد از زایمان میشود. این عسل مشکلات مربوط به هاضمه را درمان میکند.

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی از جمله عسل کنار طبیعی میباشد. جهت سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل قنقال

خرید عسل طبیعی قنقال به صورت آنلاین

خرید و فروش اینترنتی امن و مطمِئن حق طبیعی مشتریان و فروشندگان عزیز ما میباشد.در …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري