بره موم عسل

خرید بره موم عسل، به طوری که هم طبیعی باشد هم اصل، برای خریداران عمده و جزیی بره موم خام، اهمیت بسیاری دارد. بره موم زنبور عسل چیست؟

بره موم یکی از محصولات جانبی زنبورعسل است که به طور طبیعی توسط زنبور، برای ضدعفونی کردن شکاف های کندوی عسل تهیه میشود. خواص بی نظیر بره موم باعث شده محصولات آن مثل کپسول بره موم، عصاره قطره بره موم، خمیردندان بره موم، ژل بره موم و کرم آن در مراکز فروش و داروخانه ها دارای محبوبیت فوق العاده ای شوند.

بره موم خام و طبیعی زنبور عسل

بره موم محصول جانبی زنبور عسل میباشد و با جمع آوری رزین از سطح گیاه مورد نظر و ترکیب آن با عسل و گرده و موم توسط زنبور تولید میشود. نام دیگر آن چسب زنبور عسل است به این دلیل که در حرارت بالا خاصیت صمغی و چسبی پیدا میکند. بره موم بیشتر در مناطق شمالی و همچنین شمال غربی کشور تولید میشود. رنگ، مزه و بوی بره موم عسل به این بستگی دارد که در چه فصلهایی و از چه مناطقی توسط زنبور تهیه شود. در ادامه با خواص بره موم، موارد مصرف بره موم خام، انواع بره موم و  مصرف بره موم طبیعی بیشتر توضیح خواهیم داد.

بره موم عسل

انواع بره موم زنبور عسل

  • بره موم سبز
  • بره موم قهوه ای مایل به سبز
  • بره موم قهوه ای
  • بره موم سیاه

بره موم سبز، نسبت به انواع دیگر بره موم، مرغوب تر است.

خواص درمانی بره موم در طب اسلامی

چشمگیرترین خاصیت دارویی بره موم، درمان عفونت ها میباشد. بره موم قدرت سیستم ایمنی را بالابرده و در درمان انواع سرطان مخصوصا سرطانهای عفونی در مراحل ابتدایی آنها بسیار موثر است. کمک به درمان زخم های سطحی و محافظت از سلامت کبد، از ویژگی هایی است که به تازگی توسط محققین برای بره موم کشف گردیده است. بره موم عسل در طب اسلامی بارها توصیه شده و از داروهایی است که در دوران قدیم توسط اطبا به دفعات، تجویز و توصیه شده است. از جمله کمک به درمان بیماری های عفونی، سلامت دستگاه تنفسی، مداوای کم خونی و آنمی و همچنین درمان سرفه های سرد.

 

بره موم عسل

خرید اینترنتی بره موم خالص اصل

برای تشخیص اصالت بره موم باید از مراکز و فروشگاه های عرضه کننده ی عسل طبیعی و ارگانیک خرید نماییم. تا مطمئن باشیم که بره مومی که خریداری کرده ایم طبیعی و اصل باشد. فروشگاه معتبر عسل یاس با چند سال سابقه در زمینه فروش محصولات زنبور عسل، بهترین گزینه برای تهیه و مشاوره خرید بره موم عسل و محصولات دیگر تولیدات زنبورعسل میباشد. برای خرید مرغوب ترین بره موم پیشنهاد ما، خرید بره موم سبز رنگ زنبور عسل میباشد. قیمت بره موم با توجه به کیفیت و خواص آن متغیر است ولی طبیعتا با توجه به  خواص معجزه آسا و شگفت انگیز بره موم و تاثیر آن بر سلامت بدن نمیتوان انتظار داشت که بره موم اصل با قیمت بسیار پایین به فروش رسد.

بره موم عسل

خرید کپسول بره موم با قیمت مناسب

خواص شگفت انگیز بره موم عسل باعث شده در حوزه های دارویی به طور مکرر مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. کپسول بره موم یکی از پرمصرف ترین داروهای ساخته شده از بره موم است. خواص کپسول بره موم کمک به درمان ناراحتی های کبد، درمان الرژی، خاصیت تب بر، بهبود بیماری های پوستی، ترمیم زخم های سطحی، تنطیم گردش خون، تنظیم گلوگز خون، کمک به مشکلات مربوط به دهان و دندان و درمان کولیت لوله گوارش میباشد. مرکز عسل یاس مرجع خرید بهترین کپسول بره موم با مناسب ترین قیمت ممکن میباشد.