فروش اینترنتی موم عسل طبیعی به صورت کلوخ یا ورقه ای در مرکز عسل یاس ارائه میشود. برای آشنایی با موم طبیعی و خواص آن مقاله زیر را تقدیم حضورتان میکنیم.

فروش اینترنتی موم عسل

قیمت موم شمع سازی

موم طبیعی از فراورده های زنبور عسل میباشد.تولید موم طبیعی از غدد شکمی زنبور عسل آغاز میشود.موم زنبور عسل در ابتدا بعد از ترشح، رنگی نیست.بلکه ماده ای لایه لایه و شفاف است.زنبور عسل بعد از تولید موم شفاف آنرا میجود.جویدن موم توسط زنبور عسل باعث کدر شدن رنگ موم میشود.

در صنعت زنبور داری موم طبیعی زنبور عسل کاربرد های فراوانی دارد.اگر موم نبود کندویی و محصولی در کار نبود.وجود موم در کندوی عسل بسیار حیاتی است.زنبور عسل از موم برای ساختن خانه های کندو استفاده میکند.برای ساختن حجره های شش ضلعی کندو، زنبور عسل به موم احتیاج دارد.ساختن حجره های شش ضلعی کندو به دقت بالایی نیاز دارد.در کلنی زنبورها، موم بستر بسیاری از فعالیت های کلنی است.

یکی از این فعالیت ها تخم ریزی ملکه است.اگر موم به اندازه ی کافی وجود نداشت زنبور های عسل نمیتوانستند بستر تخم ریزی ملکه را ایجاد کنند.یکی دیگر از کاربرد های موم شش ضلعی، تولید و نگهداری عسل طبیعی در کندو است.خانه های کندو محل ذخیره سازی غذای زنبور عسل است.هم چنین این خانه ها محل تولد و رشد لاروهای زنبور عسل است.خانه های کندو محل ذخیره ژل رویال که فرآورده ای پر فایده است، میباشند.

فروش اینترنتی موم عسل

فروش اینترنتی موم عسل

برای تهیه موم باید دقت داشته باشید که موم بهداشتی و کاملا تصیه شده باشد.ماده ای به نام پارافین ممکن است در موم بررسی نشده وجود داشته باشد.یک ماده سمی برای زنبور عسل به حساب می آید.وجود پارافین سلامت جمعیت زنبور عسل را به خطر می اندازد.برای تشخیص وجود پارافین در موم بردن نمونه آن به یک آزمایشگاه معتبر است.هم جنین میتوان مقدار کمی از موم را سوزاند.

پارافین با سوختن بوی خاصی را راه می اندازد.با بوییدن آن میتوان به وجود پارافین در آن پی برد.زنبورداران باید دقت داشته باشند که موم ورقه ای خالص بدون پارافین را تهیه کنند.اگر در زنبورداری از موم پارافین در استفاده شود، ضرر بزرگی به زنبوردار وارد میشود.زیرا زنبورها با استفاده از موم پارافین دار هم جانشان به خطر می افتد هم کیفیت محصولات کندوی عسل.

فروش اینترنتی موم عسل

قیمت عمده موم طبیعی

قیمت موم عسل طبیعی با توجه به حجم سفارش تعیین میشود.در هنگام خرید موم به خلوص آن توجه ویژه ای داشته باشید.قیمت موم کلوخ از موم ورقه ای کمتر است.موم کلوخ و موم تخته ای ترکیباتشان یکیست اما از نظر ظاهری تفاوت دارند.

موم آج شده همان موم ساده است که توسط دستگاه موم آج کنی به این شکل در می آید.از موم طبیعی برای زنبور داری، تولید لازم بهداشتی و آرایشی، مجسمه سازی، تولید شمع و مصنوعات چرمی و قالب سازی استفاده میشود.مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع موم عسل طبیعی میباشد.برای سفارش با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.