خانه / عسل گون / خرید اینترنتی عسل گون به قیمت کارخانه

خرید اینترنتی عسل گون به قیمت کارخانه

خرید و فروش عسل گون ارگانیک در ایران در فروشگاه سراسری عسل یاس انجام میشود. در مقاله زیر در رابطه با عسل گون و خواص دارویی آن برای سلامتی انسان آشنا میشوید.

فروش عسل گون

عسل گون طبیعی

عسل ها در بازار عسل ایران به دو دسته عسل طبیعی و عسل تغذیه ای تقسیم میشوند.عسل تغذیه ای با دخالت در تغذیه زنبور عسل تولید میشود.عسل تغذیه ای نه تنها خواصی برای سلامت انسان ندارد بلکه برای آن خطرناک نیز هست.

عسل تغذیه ای از شکر تولید شده است.به این معنی که زنبوردار به زنبورهایش شکر داده است.اما عسل طبیعی از نوشیدن شهد گلها ساخته شده است.در تولید عسل طبیعی هیچ دخالتی در تغذیه زنبور عسل نشده است.در تولید عسل طبیعی زنبور عسل تنها از شهد گلها تغذیه کرده است.عسل های طبیعی به دو دسته عسل تک گل و عسل چند گل تقسیم میشوند.

عسل تک گل عسلی است که از یک شهد غالب تشکیل شده است.شهد غالب شهدی است که در عسل بیشترین فراوانی را دارد.عسل گون یک عسل تک گل طبیعی است.این عسل از شهد غالب گیاه گون تشکیل شده است.گون یک گیاه خودرو است.این گیاه به صورت خودرو در مناطق کوهستانی میروید.عسل گون تمام خواص گیاه گون را در خود دارد.

فروش عسل گون

خواص عسل گون

مصرف عسل گون کم خونی را از بین میبرد.عسل گون بی خوابی را از بین میبرد.مصرف عسل گون باعث درمان گرفتگی صدا میشود.عسل گون برای تقویت قلب و عروق مفید است.عسل گون باعث التیام زخم های حلق و ریه میشود.مصرف عسل گون طبیعی باعث تقویت حافظه میشود.عسل گون به سلامت قلب کمک میکند.

این عسل ضد پیری است.عسل گون به درمان دیابت کمک میکند.عسل گون سینوزیت را درمان میکند.مصرف عسل گون به هضم بهتر غذا کمک میکند.عسل گون ضد تومور و ضد سرطان است.این عسل به تقویت روده کمک میکند.عسل گون موجب کاهش فشار خون میشود.

فروش عسل گون

قیمت عسل گون

برای تولید عسل گون اولین مرحله نوشیدن شهد است.زنبور عسل برای نوشیدن شهد گلها کندو را ترک میکند.زنبور با خرطوم مخصوصی که دارد شهد را از دل گل ها به معده دوم خود منتقل میکند.

معده دوم زنبور عسل محل غذا نیست و برای تولید عسل اختصاصی شده است.در این معده آنزیم هایی وجود دارد که شهد را به عسل طبیعی تبیدل میکند.این آنزیم ها موجب تولید عسل طبیعی گون میشوند.در حقیقت عسل گون طبیعی در معده دوم زنبور عسل تولید میشود.

فروش عسل گون

خرید و فروش عسل گون

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی از جمله عسل گون است.جهت سفارش عسل گون با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

فروش عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی اصل به صورت اینترنتی

فروش عمده و جزئی عسل طبیعی اصل در این مرکز آنلاین و با قیمت مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري