خرید عسل کنار طبیعی و مرغوب یکی از دغدغه های خریداران این محصول است. خریداران و متقاضیان عسل کنار و انواع عسل نگران خرید و تهیه این محصول نباشند. شهرستان شوشتر جز مناطقی است که عسل کنار در این منطقه تهیه و برداشت می شود.

خرید عسل کنار

عسل کنار

عسل کنار در مناطق مختلفی از کشور برداشت می شود.زنبورداران بیشتر در این نواحی از جمله کازرون، فراشبند، فیروز آباد، میمند، بوشهر و  خوزستان زنبورستان های خود را مستقر می کنند.نواحی نام برده شده دارای بیشترین پوشش گیاهی کنار است.زنبورداران در نواحی که بیشترین پوشش گیاهی را دارا باشد مستقر می شوند و گرنه تمام نواحی ایران دارای پوشش گیاهی هستند.اما این پوشش گیاهی در برخی نواحی کم یا زیاد است.عسل کنار یکی از عسل هایی است که بیشترین متقاضی را به سمت خود جذب می کند.این محصول دارای طعم و عطری ملایم است.

خرید عسل کنار

عسل کنار همانند دیگر فرآورده های زنبور عسل دارای خاصیت دارویی بسیار مفید است.

خواص عسل کنار

  • عسل کنار بسیار مقوی برای بدن است به طوری که تمام سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند.
  • عسل کنار علاوه بر تقویت سیستم بدن قوای جنسی را نیز تقویت می کند.
  • عسل کنار یک داروی مفید برای خون ساز و تصفیه خون است.
  • بهتر است عسل را در برنامه غذایی خود قرار دهیم  و روزانه عسل مصرف کنیم.

با مصرف روزانه عسل به سلامتی خود و مقاوم بودن بدن در برابر بیماری ها بسیار کمک می کنیم.

خرید عسل کنار

خرید عسل کنار

برای تهیه و خرید انواع عسل طبیعی بهترین روش شناسایی مراکز معتبر فروش عسل است.مراکز بسیاری در سطح کشور وجود دارند که انواع عسل را خرید و فروش می نمایند.اما بعضی از مراکز فروش که اعضا آن زنبورداران هستند فقط عسل را به فروش می رسانند.تهیه و خرید عسل از زنبورداران یک روش قابل اعتماد است زیرا زنبورداران محصولات طبیعی را عرضه می کنند.اما واسطه گران عسل به فکر سود و منفعت خود هستند و عسل تقلبی و یا تغذیه ای را به فروش می رسانند.برای کسب اطلاعات بیشتر با زنبورداران مرکز عسل یاس در تماس باشید.